Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

BR Akcept - liczby nie mają przed nimi tajemnic!

  • Dodano: 2018-01-09 15:15, aktualizacja: 2018-01-17 22:32

Mając firmę wiesz, że rzetelna księgowa to prawdziwy skarb. Znajdziesz ją w Biurze Rachunkowym Akcept. Tylko teraz na nowych klientów czeka 30 -procentowy rabat! Firma współpracuje z Silesia.info.pl.

Świętochłowickie Biuro Rachunkowe „Akcept” od lat zajmuje się prowadzeniem ksiąg handlowych i wszelkiej dokumentacji podatkowej. Do każdego przedsiębiorcy podchodzi się tu indywidualnie – pracownicy sami przyjeżdżają do zapracowanego klienta po odbiór niezbędnych dokumentów! Doświadczonym pracownikom można powierzyć wszystkie formalności związane z wnioskami kredytowymi oraz z pozyskiwaniem funduszy na rozwój firmy. Masz zaległości podatkowe? Z Akceptem wyjdziesz na prostą!

Współpracujemy ze specjalistą z zakresu prawa pracy oraz bhp. Dzięki temu proponujemy klientom rozwiązania najlepsze z  perspektywy ich interesu. Gwarantujemy  miłą i sprawną obsługę oraz konkurencyjne ceny usług – mówi właściciel Biura znajdującego się przy ul. Katowickiej 4/3.

Wybierz Biuro Rachunkowej Akcept teraz, a otrzymasz 30 proc. rabatu na usługi podczas 2 pierwszych miesięcy współpracy! Oddaj księgowość w dobre ręce, a sam zajmij się swoim biznesem!


Więcej informacji znajdziesz TUTAJ!

Najnowsze informacje z Świętochłowic w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Czytelnik

    Treściwe te wiadomości!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.