Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Domowy oprawca z narkotykami

  • Dodano: 2017-09-13 08:00, aktualizacja: 2017-09-13 08:10

Świętochłowiccy mundurowi zatrzymali 45-letniego mężczyznę, który znęcał się nad swoją żoną. Agresor był nietrzeźwy i miał przy sobie marihuanę. Teraz odpowie przed sądem.

W ubiegłą niedzielę wieczorem, dyżurny jednostki odebrał zgłoszenie o awanturze w jednym z mieszkań. Na miejscu policjanci zastali wyraźnie pobudzonego mężczyznę. Okazało się, że 45-letni mieszkaniec Świętochłowic, po raz kolejny wszczął awanturę ze swoją żoną, w trakcie której zaczął jej ubliżać a następnie w trakcie furii wyrwał połowę paneli podłogowych z salonu. Nie był to pierwszy przypadek stosowania przez niego przemocy domowej. Agresor znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną od kilku lat. Zatrzymany został zbadany na alkomacie, miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Nie był to jednak koniec kłopotów mężczyzny, ponieważ w trakcie przeszukania policjanci znaleźli w jego plecaku słoik z zawartością marihuany. Teraz odpowie za psychicznie i fizycznie znęcanie się nad członkiem rodziny oraz za posiadanie substancji zabronionych. Został objęty policyjnym dozorem, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Najnowsze informacje z Świętochłowic w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Następna informacja

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Renilka

    Takiemu holernemu alkoholikowi i oprawcy uciac graby,żeby już więcej nad nikim się nie znęcał albo zamknać do zakładu psychiatrycznego

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.