Wiadomości z Świętochłowic

Dzień Dziecka w OSP

  • Dodano: 2013-06-03 08:15, aktualizacja: 2013-06-03 08:55
Przy siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Chropaczowie został zorganizowany Dzień Dziecka. Dzieci miały okazję pobawić się i uczestniczyć w wielu konkurencjach.
 
2 czerwca, w niedzielę, wiele dzieci bawiło się na Dniu Dziecka zorganizowanym przez Ochotniczą Straż Pożarną z Chropaczowa. Dla najmłodszych przygotowane zostały różne konkurencje, m.in.  bieg przez tor przeszkód, zwijanie węża strażackiego czy lanie wodą do celu. Atrakcji nie zabrakło również dla osób starszych, dla których przygotowane były konkurencje takie jak przeciąganie liny czy przepychanie opony młotem na czas. Przez cały czas trwania imprezy muzykę przygrywał DjZenit ProDJ, a największą atrakcją dla dzieci był wielki dmuchany zamek, na którym można było poskakać za symboliczną złotówkę. Na koniec imprezy najbardziej aktywni najmłodsi otrzymali drobne upominki.
 
- Zorganizowaliśmy to wydarzenie z okazji dnia dziecka, aby dzieci mogły zobaczyć sprzęt strażacki, zapoznać się z nim oraz aby mogły dzieciaki zapomnieć na parę godzin o codzienności – mówi Piotr Herrmann, prezes OSP w Świętochłowicach.
 
Cieszymy się, że powstają takie inicjatywy, które dają możliwość odreagowania od szarej codzienności. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.