Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Fantastyczna czwórka ze stypendium rządowym

  • Dodano: 2017-10-09 16:00, aktualizacja: 2017-10-09 19:00

Premier Beata Szydło wyróżniła czworo uczniów ze Świętochłowic. Znaleźli się na liście stypendystów Prezesa Rady Ministrów.

Z końcem września Kancelaria Prezesa Rady Ministrów przekazała poszczególnym kuratoriom listy stypendystów. Wśród wyróżnionych znalazło się czworo uczniów świętochłowickich szkół. Do otrzymania prestiżowej nagrody mają prawo uczniowie, którzy w ubiegłym roku szkolnym uzyskali promocję z wyróżnieniem i najwyższą średnią ocen w całej szkole.

Ponadto, do otrzymania stypendium upoważnieni się uczniowie posiadający ponadprzeciętne osiągnięciami w jednej z dziedzin wiedzy i odznaczający się dobrymi wynikami w nauce z innych przedmiotów. Stypendium premiera skierowane jest do uczniom szkół ponadpodstawowych, w których nauka kończy się świadectwem dojrzałości.

Szkoły mają możliwość przedstawienia tylko jednego kandydata do otrzymania stypendium Prezesa Rady Ministrów. W tym roku otrzymali je w Świętochłowicach:

Wszystkich stypendystom serdecznie gratulujemy!

Najnowsze informacje z Świętochłowic w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Ktosik

    Pewnie te srednie wyplakane u nauczycieli

  • jo

    Oceniasz to po sobie?

  • obserwator

    Po dzieciach nauczycieli

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.