Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Firma bukmacherska STS wraz z Fundacją Sport Twoją Szansą wspierają sportowców

  • Dodano: 2019-06-01 09:15, aktualizacja: 2019-07-12 14:55

Największy polski bukmacher po raz kolejny wspiera polskich sportowców. Ruszyła trzecia edycja plebiscytu fundacji STS – Sport Twoją Szansą. 

Pływanie, lekkoatletyka, piłka nożna czy tenis stołowy osób niepełnosprawnych. To tylko niektóre z dyscyplin, które uprawiają sportowcy biorący udział w plebiscycie fundacji Sport Twoją Szansą. Fundacja powołana przez największego polskiego bukmachera i zarazem jej sponsora organizuje to wydarzenie już po raz trzeci, a głosować może każda osoba posiadająca konto u bukmachera STS.

Do finałowego etapu plebiscytu dostało się siedmiu zawodników i pięć organizacji sportowych. Swój głos można oddawać m.in. na tenisistkę Karolinę Pęk, lekkoatletkę Ewę Ochocką, Cypriana Mrzygłoda uprawiającego rzut oszczepem czy lekkoatletyczny Klub Sportowy LIDER Grodzisk Mazowiecki. Plebiscyt ruszył 2 lipca o godz. 12:00. Głosować można tylko i wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej bukmachera STS. Tam dostępna jest również pełna lista sportowców i organizacji na które można oddać głos. Konto u bukmachera mogą posiadać tylko osoby pełnoletnie. Możliwość oddawania głosów przewidziano na okres 2 tygodni, a więc głosowanie zakończy się 16 lipca, także do godz. 12:00. 

Wcześniej odbyły się już dwie edycje plebiscytu fundacji Sport Twoją Szasną. Wyłonieni wówczas zawodnicy postarali się, by kibice nie żałowali swoich decyzji i oddanych głosów. Ogromy sukces odniósł Janusz Rokicki, który stanął na najwyższym miejscu podium podczas lekkoatletycznych mistrzostw Europy osób niepełnosprawnych w pchnięciu kulą. Szóste miejsce na mistrzostwach świata zajęła drużyna Reprezentacji Polski w koszykówce na wózkach. Wspierana przez STS Reprezentacja Polski w rugby na wózkach wywalczyła natomiast dziewiątą lokatę na mistrzostwach świata w Sydney. Te wyniki pokazują, że pomoc udzielana przez fundację ma sens, a głosujący cieszą się swoim małym udziałem w każdym z tych sukcesów oraz przyczyniają się do spełnienia czyichś sportowych marzeń i ambicji. 

Celem fundacji Sport Twoją Szansą, tak jak i STS, jest wspieranie polskiego sportu. W ubiegłym roku w plebiscycie wyłoniono czworo podopiecznych, którzy dzięki pomocy fundacji osiągnęli sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej– podsumował otwarcie kolejnej edycji plebiscytu Mateusz Juroszek, prezes STS.

Fundacja Sport Twoją Szansą na co dzień udziela wsparcia wielu utalentowanym sportowcom. Pomoc często polega na urządzeniu zaplecza treningowego, zorganizowaniu zgrupowania i dodatkowych zajęć czy innej formie wsparcia materialnego. Sportowcy mogą liczyć także na pomoc merytoryczną, czyli chociażby na zajęcia z coachem czy sesje z psychologiem. Z działalności fundacji korzystają, oprócz wspomnianych drużyn, także m.in. szkółka bokserska Global Boxing Tarnów, Aneta Stankiewicz uprawiająca strzelectwo sportowe, Rafał Czuper trenujący tenis stołowy czy Fundacja na Rzecz Rozwoju Polskiej Piłki Nożnej, która zajmuje się organizacją darmowych zajęć dla młodych piłkarzy.

Lista podopiecznych fundacji Sport Twoją Szansą oczywiście nie jest zamknięta. Do organizacji nieprzerwanie wpływają kolejne wnioski o wsparcie i pomoc.

STS to legalny bukmacher, nr zezwolenia: PS4.6831.20.2017.KLE. Zabroniona i zagrożona karą jest gra w firmach bukmacherskich, które nie otrzymały zezwolenia na działalność od Ministra Finansów w Polsce. Zakłady bukmacherskie mogą doprowadzić do uzależnienia. Obstawiać mogą osoby, które ukończyły 18 rok życia.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.