Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Mężczyzna, który zniszczył lusterka w zaparkowanych pojazdach zatrzymany

 • Dodano: 2020-03-12 08:15, aktualizacja: 2020-03-12 07:17

Świętochłowiccy kryminalni od początku marca br. pracowali nad sprawą zniszczenia mienia przy ulicy Katowickiej.

Ich żmudna praca doprowadziła do ustalenia okoliczności zdarzenia oraz wizerunku sprawcy, który opublikowano na stronie internetowej świętochłowickiej komendy. W poszukiwania włączyli się policjanci sąsiadujących miast. Dzięki ich zaangażowaniu w miniony poniedziałek w ręce mundurowych z Chorzowa wpadł 19-letni poszukiwany. Wczoraj chorzowianin usłyszał zarzuty. Grozi mu do 5 lat za kratami. Jednakże kara dla niego może być surowsza, ponieważ dopuścił się występku o charakterze chuligańskim.


Informacja z dnia 09.03.2020 r.:

Świętochłowiccy kryminalni poszukują mężczyzny, który podejrzewany jest o zniszczenie lusterek w zaparkowanych pojazdach przy ulicy Katowickiej w Świętochłowicach.

Do zdarzenia doszło w dniu 28 lutego 2020 r. Śledczy dysponują zdjęciem mężczyzny, które publikujemy. Osoby, które go rozpoznają, prosimy o niezwłoczny kontakt z Policją! Gwarantujemy anonimowość.

Świętochłowiccy śledczy poszukują mężczyzny, który podejrzewany jest o zniszczenie mienia w postaci lusterek samochodowych w dniu 28 lutego br. na ulicy Katowickiej w Świętochłowicach.


Policjanci dysponują zdjęciem mężczyzny, które prezentujemy poniżej, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego personaliów, prosimy o niezwłoczny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach osobiście, telefonicznie pod nr tel. 47 85 44 255, 47 85 44 280, poprzez pocztę elektroniczną na adres e-mail: kryminalny@swietochlowice.ka.policja.gov.pl, bądź z najbliższą jednostką policji pod numerem 997,112.

Gwarantujemy anonimowość.

Publikujemy również zdjęcie osoby, która towarzyszyła poszukiwanemu mężczyźnie i która jest zarazem świadkiem tego zdarzenia. Jeśli ktoś z Państwa ma jakiekolwiek informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, również prosimy o kontakt ze świętochłowicką jednostką policji.

Komentarze (8)    dodaj komentarz »

 • Bytom

  Do kamieniołomu na ciężkie roboty pod nadzorem a w Turcji by mu już łapy odrąbali

 • Adam

  Na gruba go wysłać, niech odrobi swoje szkody

 • Domagajacy

  U Arabow juz by mial po. rynkach

 • ogrodnik

  Brawo dla policji rwać te chwasty ile wlezie takie debile muszą być przymusowo izolowane.

 • Ybaćbezmózgów

  Bezmózg który jeździ 14 letnim golfem i nigdy nie będzie go stac na lepsze auto

 • E=mc2

  Delikwenta zabrać na rozmowę.... i delikatnie wytłumaczyć, że tak się nie robi.... dostałby w łeb ten swój pusty to zaraz rozum z czterech liter do głowy by wrócił.

 • Łowca cip pozdro

  Fajno z niego [...] pewnie nikogo na ulicy nie bolo i kozak jak sie [...]uch dorobi auta miejmy nadzieje ze bydom mu po nim skakc

 • Mis

  ortalion&dress splodzony przez nochali.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.