Wiadomości z Świętochłowic

Młodzi sportowcy wypoczywali nad Bałtykiem

  • Dodano: 2019-08-29 08:45, aktualizacja: 2019-08-29 08:49

Druga połowa sierpnia upłynęła bardzo pracowicie dla uczniów klas sportowych ze świętochłowickiej Szkoły Podstawowej nr 2.

Młodzi sportowcy spędzili dziesięć dni na obozie siatkarskim nad Bałtykiem, w Niechorzu

Sportowcy codziennie odbywali trening w pobliskiej hali sportowej, resztę czasu przeznaczano na aktywny wypoczynek.

Do dyspozycji wypoczywających był basen, boisko do siatkówki plażowej i koszykówki. Nie mogło zabraknąć odpoczynku na plaży. Pogoda była typowo bałtycka, przydawały się więc pieczołowicie rozstawiane parawany i namioty. Najodważniejsi zażywali morskich kąpieli, oczywiście pod czujnym okiem ratowników. Pozostali toczyli zacięte boje w bule i siatkówkę plażową. Młodzi ludzie odwiedzili także Trzęsacz, dokąd dojechali zabytkową kolejką wąskotorową, oraz Kołobrzeg. Jedno z popołudni przeznaczono także na rowerową wyprawę do portu w Mrzeżynie.

To był pięknie spędzony czas – mówi dyrektor SP 2 i organizator obozu, pan Marek Reich. Młodzi sportowcy mogli nie tylko doskonalić swoje umiejętności siatkarskie, ale także korzystać z uroków naszego pięknego Bałtyku – dodaje. Cieszę się, że mogli nawiązać nowe znajomości, ponieważ na ośrodku nie brakowało sportowców reprezentujących różne dyscypliny, no i porządnie odpocząć przed nowym rokiem szkolnym – podsumowuje pan dyrektor.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.