Wiadomości z Świętochłowic

Nadchodzą słoneczne dni. Sprawdź prognozę na najbliższy tydzień [22-28 października]

  • Dodano: 2021-10-22 10:00, aktualizacja: 2021-10-22 11:33

Pierwsze przymrozki mamy już za sobą, a w górach spadł pierwszy śnieg. Czy zima nadejdzie szybciej w tym roku? Zapoznaj się z prognozą pogody na najbliższy tydzień!

Tygodniowa prognoza pogody [22-28 października]

Pogoda na tydzień w Świętochłowicach

Oto prognoza pogody na ostatni tydzień października! Czy astronomiczna jesień przyniesie chłód i mocne opady? A może na Śląsku będzie słonecznie i ciepło? Sprawdź!

Piątek 22 października

W piątek trzeba uważać na mocny wiatr. Temperatura w ciągu dnia będzie w okolicach 11 stopni. Na niebie mogą pojawiać się przejściowe zachmurzenia, ale nie powinno padać.

Sobota 23 października

W sobotę znów może powiać. Wiatr może też przynieść ze sobą przelotne opady deszczu, dlatego warto mieć ze sobą parasol. Nieco się ochłodzi, temperatura w ciągu dnia spadnie do 8 stopni. Czeka nas kilka chłodnych nocy w okolicach 0 stopni.

Niedziela 24  października

Niedzielny poranek będzie chłodny, możliwe są kolejne przymrozki. W ciągu dnia termometry pokażą około 9 stopni. Może się nieco chmurzyć, ale przez większą część dnia powinno być słonecznie. Nie przewiduje się opadów deszczu. Mocny wiatr nie powinien już występować.

Poniedziałek 25 października

Czeka nas słoneczny i optymistyczny poniedziałek. Tego dnia nie przewiduje się żadnych opadów ani zachmurzeń. Będzie nieco cieplej, temperatura w ciągu dnia nawet do 12 stopni, a w nocy powyżej 2. 

Wtorek 26 października

Worek wciąż będzie ciepły, ale może się nieco chmurzyć. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia osiągnie maksymalną wartość 12 stopni, a w najzimniejszym 3. Wiatr będzie umiarkowany.

Środa 27 października

W środę czeka nas częściowe zachmurzenie. Powieje słaby wiatr, a temperatura wciąż będzie utrzymywać się w okolicach 12 stopni. Nie przewiduje się opadów deszczu.

Czwartek 28 października

Czwartek będzie najcieplejszym dniem w tym tygodniu. Maksymalna temperatura nawet do 14 stopni! Zachmurzenie małe lub jego brak. Będzie to bardzo słoneczny i ciepły dzień, jak na ostatni tydzień października.


Niezależnie od tego czy pogoda dopisuje - wykorzystaj jesienny okres najlepiej jak potrafisz. Będzie już tylko zimniej! Pamiętaj, by przed wyjściem z domu zabrać ze sobą parasol. Przyda się w deszczowe jesienne dni, które nas czekają.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.