Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Najpierw groził rodzinie nożem, potem popełnił samobójstwo

 • Dodano: 2017-11-08 09:00, aktualizacja: 2017-11-08 20:28

W niedzielę 5 listopada doszło do rodzinnej awantury w mieszkaniu na ulicy Hutniczej w Centrum. Jej finał jest tragiczny.

W mieszkaniu awanturował się 44-letni mężczyzna. Jego żona i pasierb uciekli, kiedy zaczął grozić im nożem. Na miejsce wezwano policję.

W momencie przyjazdu funkcjonariuszy, mężczyzna zamknął się w mieszkaniu i niespodziewanie wyskoczył z okna na trzecim piętrze. Zginał na miejscu, najprawdopodobniej na skutek upadku, ale to wykaże sekcja zwłok – mówi prokurator Cezary Golik, zastępca prokuratora rejonowego w Chorzowie.

Wstępne ustalenia nie wskazują, że do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie. Powodem jego desperackiego czynu mogły być zato zaburzenia psychiczne. Przeprowadzone zostaną też badania na zawartość alkoholu we krwi i innych substancji psychoaktywnych.

Komentarze (14)    dodaj komentarz »

 • SasiadAdamus

  Znam facet bo był moim bliski.prawda jest taka że on żaden psychiczny po prostu "kochana"żona jego doprowadziła do tego.doszlo do tego że facet został wyrzucony z własnego domu i mieszkał w zimie w baraku,był szczury policja i prowokowany. Już Cie nikt nie będzie dreczyl.spoczywaj w pokoju

 • sąsiad

  Ludzie co to widzieli gadali ze on przed sokiem sam sobie wbił nóż i wyskoczył nie widziołem nie wiem ale flek krwi jest ochydnie wielkie szkoda człowiek tez nie wiadomo co za krzywda robił bliskim

 • Natka

  Nie mial noża nigdzie. Widzialam jak spadal... Zachaczyl o konwerter z anteny...

 • Art

  TJ jesteś prymitywnym idiotą!!!! Człowiek miał problem prawdopodobnie był chory psychicznie i ta choroba doprowadziła go to tak strasznej decyzji a ty nazywasz go chwastem?Takim ludziom można i trzeba pomagać.Niestety w Polsce zdrowie psychiczne jest bardzo zaniedbywane

 • Albert

  Wydaje mi się , że koledze TJ nie chodziło, że ten Pan opisany w poście był chory psychicznie. Choroba psychiczna to coś strasznego i warto takim osobom chorym pomagać na równi z osobami chorymi na nie-psychiczne choroby. Kolega TJ wydaje mi się, że odroznil zaburzenia psychiczne od zwykłej patologii, pod którą to zaklasyfikowal, jak zrozumiałem, tragicznie zmarłego Pana z newsa.

 • TJ

  Chcesz powiedziec ze każdy chory psychiczny lata z nozem?Bitch please!Jak chcemy wymagac ochrony zdrowia od lekarzy jesli sam chory czy bliskie otoczenie jak np rodzina ma na to wy*ebane bo liczy sie zasilek/renta/socjal?!0s co raz częściej czytam przy różnych okazjach szczególnie tych smutnych czy dramatycznych jak to spoleczenstwo Sw jest poszkodowane. ...to poprostu ogarnia mnie smiech praktycznie widzac codzienność prywatnie czy służbowo.

 • marzeń

  Szkoda każdego.

 • Justa

  2 czy 3 tyg temu tez chciał skoczyc ale nie udało mu się więc zrobił to teraz. Chodził po śmietnikach i leczył się psychiatryczne. Niestety widziałam zdarzenie.

 • Natka

  Noo wyprowadzili go w kajdanach pare tygodni wczesniej i nic z tym pogotowie nie zrobilo...

 • Kris

  Masakra co on miol w glowie teraz tylko rdzinaierpi

 • TJ

  Chwast wyrwal sie sam

 • kaśka z Lipin

  Każdego szkoda nawet najgorszego. A tak z drugiej strony patrząc, moze mógł ktos pomoc a nie zrobił tego. Różnie w życiu bywa. Czasem widzimy i słyszymy że się dzieje źle a nie reagujemy

 • mituś

  znoł żeś chopa?

 • TJ

  Nie potrafisz czytac?:"W mieszkaniu awanturował się 44-letni mężczyzna. Jego żona i pasierb uciekli, kiedy zaczął grozić im nożem"

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.