Wiadomości z Świętochłowic

Niebezpieczna "kąpiel"

  • Dodano: 2009-07-21 09:00

Świętochłowiccy policjnci wyjaśniają okoliczności utonięcia 24- letniego mieszkańca Świętochłowic. Do zdarzenia doszło w dniu 18 lipca br. około godziny 11.00, w rejonie ulicy Uroczysko i znajdujacego się tam akwenu wodnego potocznie nazywanego "MILICYJNY".

Jak ustalono rzeczy pozostawione na brzegu zbiornika wodnego, jak się okazało, należące do 24 latka, zostały znalezione przez przypadkowego przechodnia, który powiadomił o swoim znalezisku rodzinę mężczyzny, a ta dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach. Przeprowadzone na miejscu zdrzenia czynności przez policjantów, funkcjonariuszy Komendy Straży Pożarnej w Świętochłowicach oraz Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno - Nurkowego Komendy Straży Pożarnej w Bytomiu, doprowadziły do wyłowienia z dna stawu, w odległości około 5 - 6 metrów od brzegu, zwłok mężczyzny. Przeprowadzone czynności przez Prokuraturę Rejonową w Chorzowie wykluczyły udział osób trzecich w zdarzeniu. Przyczynę utonięcia 24- latka wyjaśni zarządzona przez Prokuraturę Rejonową w Chorzowie sekcja zwłok.

Świętochłowiccy policjanci apelują do dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów o nie korzystanie z dzikich kąpielisk znajdująch się na terenie miasta Świętochłowice. Kąpiel w tego rodzaju miejscach może skończyć się tragedią dla Waszych rodzin.

Źródło: www.swietochlowice.slaska.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również