Wiadomości z Świętochłowic

Nietrzeźwy kierowca zatrzymany

  • Dodano: 2013-07-08 18:00

Dzięki anonimowemu sygnałowi od czujnego mieszkańca naszego miasta zatrzymany został nietrzeźwy kierujący. Na przekazaną informację o pijanym kierowcy szarżującym po jednym z osiedli, dyżurny świętochłowickiej komendy natychmiast skierował tam patrol.

Opis samochodu wystarczył policjantom, by po krótkiej penetracji osiedla, na ul. Granitowej zatrzymać kierującego wspomnianym pojazdem. Okazał się nim 29-letni mieszkaniec Świętochłowic. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał on 2,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Jak się okazało podczas dalszych czynności kierujący nie posiadał uprawnień do kierowania autem. O jego dalszym losie zadecyduje teraz prokurator i sąd.
 
Zatrzymanie nietrzeźwego mężczyzny - kierowcy auta, dzięki sygnałowi mieszkańca, to dowód na celowość trwania kampanii NIE REAGUJESZ - AKCEPTUJESZ oraz na jej społeczne zapotrzebowanie. Coraz więcej osób informuje świetochłowickich policjantów o ujawnionych przypadkach przestępstw I wykroczeń. Nasze miasto dzięki temu staje się coraz bardziej bezpieczne.

Komentarze (2)    dodaj »

  • teresa

    i co z tego? jak dalej jeździ samochodem.. Dziurawe to nasze prawo :(

  • jorg

    brawo:) tak powinno byc za każdym razem

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również