Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Podejrzani o zniszczenie mienia przy ul. Wiśniowej. Rozpoznajesz tych mężczyzn?

 • Dodano: 2020-05-07 08:15, aktualizacja: 2020-05-07 07:46

Świętochłowiccy kryminalni poszukują mężczyzn, którzy podejrzewani są o zniszczenie mienia przy ulicy Wiśniowej w Świętochłowicach.

Do zdarzenia doszło w okresie 4-5 maja 2020 r. Śledczy dysponują zdjęciami mężczyzn, które publikujemy. Osoby, które ich rozpoznają, prosimy o niezwłoczny kontakt z Policją! Gwarantujemy anonimowość.


Świętochłowiccy śledczy poszukują mężczyzn, którzy podejrzewani są o zniszczenie mienia w postaci lusterka samochodowego w zaparkowanym pojeździe w okresie 4-5 maja br. na parkingu ogródków działkowych przy ul. Wiśniowej w Świętochłowicach. Ponadto wymienieni podejrzewani są również o zniszczenie kamery monitoringu znajdującego się na terenie ROD „Kwiaty polskie”. Policjanci dysponują zdjęciami mężczyzny, które prezentujemy poniżej, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu ich tożsamości.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn lub mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich personaliów, prosimy o niezwłoczny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach osobiście, telefonicznie pod nr tel. 47 85 44 255, 47 85 44 280, poprzez pocztę elektroniczną na adres e-mail: kryminalny@swietochlowice.ka.policja.gov.pl, bądź z najbliższą jednostką policji pod numerem 997,112.

Komentarze (4)    dodaj komentarz »

 • Ed

  szkoda pieniedzy było na tą kamerę

 • hanys

  U nas to szpece od chronienia tyłka delfinowi, jeden na szczęście dostał "awans" do Siemianowic to może parę faktów wyjdzie na jaw

 • Ze Świon

  Na monitoringu pewnie jest godz. zdarzenia, jeden z nich na dwóch zdjęciach patrzy w telefon. Szpece nie mogą sprawdzić logowania telefonów w tym czasie???? W nocy nikt przypadkowy tam nie chodzi

 • Że świon

  Mam cię

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.