Wiadomości z Świętochłowic

Pożar w Świętochłowicach. Jedna osoba trafiła do szpitala

 • Dodano: 2020-01-14 13:45, aktualizacja: 2020-01-24 14:54

Dzisiaj w Świętochłowicach w budynku na ulicy M.D. Hoffman doszło do pożaru. W jego wyniku została poszkodowana jedna osoba.

Dzisiaj (14.01) strażacy otrzymali informację, że z okna mieszkania, znajdującego się na drugim piętrze przy ulicy M.D. Hoffman, wydobywa się dym. Na miejsce niezwłocznie zostały wysłane cztery zastępy Straży Pożarnej. Po przybycie na miejsce strażacy w mieszkaniu zastali płonącą kanapę oraz mężczyznę, na którym paliły się ubrania.

Po ugaszeniu mężczyzny został on przetransportowany do Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich. Mężczyzna był przytomny. Nikt inny nie ucierpiał w tym zdarzeniu.

Nie było konieczności ewakuacji mieszkańców pozostałych mieszkań. W akcji brało udział 14 strażaków. Na razie nie są znane przyczyny wybuchu pożaru.

Zobacz także

Komentarze (8)    dodaj komentarz »

 • Mieszkanka ul. Hoffmann

  Nie wszyscy mieszkańcy tej ulicy to patologia. Są tu też prywatne kamienice, super mieszkania, sklepy itp. A jeżeli się tu źle dzieje to też powinna to być informacja dla władz, żeby się tą ulicą zająć i o nią zadbać. A to co się stało to tragedia dla poszkodowanego i jego sąsiadów. A jeśli to dla kogoś jest śmieszne i jeszcze pisze o tym w internecie to świadczy tylko o tym kto tu jest patologią i używa słów, których nie rozumie.

  • Mieszkanka ul. Hoffmann
   2020-01-15 10:22
  • Ocena:
  • odpowiedz
 • Ania jestem dziwko

  Ty [...] fazikowi niedorastasz do piet jesteś czystym szmąciozem bez szacunku nigdy niedorozwój twuj nie będzie lepszy niż Darek ty celu w koniuszki palca z nim się nierownasz a szata [...]u niezdobi człowieka szmaciorzu jesteś zwykłym guwnem dlamie bo on miał szacunek zawsze rękę mu podawalam od małego a patologia to jest i toowoja rodzina widać z pisania co szmato mamusia nie uczyła ze zmarłm się nieublizat to kurwa widać z jaki patroli pochodzisz bóg jest sprawiedliwy niady w życiu do gory niepujdzesz bo scier nie biorą ciotp ????????!!!!!!dareczku faziczku szczęśliwej drogi ci z serca życzę i niech ci ziemia lekka będzie IC do swych bliskich mamy agi oni czekają twoja kuzynecska aniulka szczęśliwej drogi po schodach papa

 • empatia

  Dla wszystkich wyśmiewnych ulica jak ulica. Zawsze może się tam akurat znaleźć ktoś z waszej rodziny i ulec wypadkowi... życie pisze różne scenariusze. Dziś się tam zapaliło jutro może u Was...

 • empatia

  Dla wszystkich wyśmiewnych ulica jak ulica. Zawsze może się tam akurat znaleźć ktoś z waszej rodziny i ulec wypadkowi... życie pisze różne scenariusze. Dziś się tam zapaliło jutro może u Was...

 • jorg

  findera się bawi !!!

 • Gość

  Na tej ulicy dzień bez karetki straży albo policji to dzień stracony

 • Analdestroyer88

  Nie dziwi mnie fakt, że takie coś miało miejsce na NAJBARDZIEJ patologicznej ulicy w centrum.

 • Pazdzioch

  Patola to jestes ty skoro tak piszesz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.