Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Przejechał na czerwonym i uderzył w Audi

  • Dodano: 2017-12-18 13:00

W niedzielę na skrzyżowaniu ulic Chorzowskiej, Bieszczadzkiej i Korfantego w Piaśnikach doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Kierowca BMW przejechał na czerwonym i uderzył w Audi. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Kierowca BMW jadący ulicą Korfantego w stronę Chropaczowa przejechał przez skrzyżowanie na czerwonym świetle i uderzył w jadący ulicą Chorzowską w kierunku Lipin samochód marki Audi.

Kierująca Audi jechała prawidłowo, w wyniku zdarzenia trafiła do szpitala. Jak się okazało, kierowca BMW nie posiadał uprawnień, samochód nie był dopuszczony do ruchu, nie miał też żadnego ubezpieczenia-relacjonuje Marcin Michalik, rzecznik prasowy KMP w Świętochłowicach.

To nie jedyne zdarzenie, do którego doszło w niedzielę na świętochłowickich drogach. W Centrum kierowca skręcający z ulicy Bytomskiej na DTŚ w kierunku Katowic, uderzył w samochód jadący z naprzeciwka w stronę Bytomia. W wyjaśnieniu, który kierowca zawinił, ma pomóc zapis miejskiego monitoringu.

Pokaż na mapie

Zobacz także

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Jo

    Taki auta i jezdzacych jest pelno!!

  • Gorol

    Czy swiony.pl to rasistowski portal? Patrz komentarz u góry.

  • Tj

    Pewnie gorol ale z duzego miasta.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.