Wiadomości z Świętochłowic

STOP! Przemocy Domowej

  • Dodano: 2017-01-02 09:00

Kolejny domowy oprawca odpowie przed sądem. Dzielnicowy zatrzymał 58-letniego świętochłowiczanina. Mężczyzna jest sprawcą stosowania przemocy domowej w stosunku do swojej żony.


Do jednego z dzielnicowych zgłosiła się 51-letnia mieszkanka miasta, która oznajmiła, że jej mąż stosuje wobec niej przemoc domową. Dzielnicowy natychmiast udał się do mieszkania pokrzywdzonej. Na miejscu ustalił, że 58-letni mąż kobiety od 15 lat znęca się nad nią fizycznie i psychicznie. Wielokrotnie wszczynał w domu awantury w trakcie, których ubliżał swojej partnerca, a nawet bił ją i popychał. Kobieta wcześniej nie sygnalizowała tego problemu, bo żal jej było nadużywającego alkoholu męża. Jednak gdy czara goryczy się przelała mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzyt fizycznego i psychicznego znęcania się na żoną. Teraz odpowie przed sądem. W momencie zatrzymania domowy oprawca miał w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu.

Ważne
Policja apeluje: nie bądźmy obojętni na przemoc domową, reagujmy na każdy jej przejaw. Aby mundurowi mogli interweniować, potrzebny jest sygnału od sąsiadów, rodziny, znajomych. Od tego może zależeć, czy pomoc przyjdzie w porę. Taki sygnał może uratować komuś życie.

http://www.slaska.policja.gov.pl/dokumenty/zalaczniki/60/60-364377.mp4

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • amal

    Ustalił to na podstawie to co ona mówiła . A niech napiszą opinie sąsiadów !

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.