Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Takie tam bajkowe zaloty

  • Dodano: 2017-06-02 08:15, aktualizacja: 2017-06-02 08:23

W naszym mieście obchody Dnia Dziecka rozpoczęto już we wtorek. Urzędnicy, reprezentanci jednostek miejskich, nauczyciele ze Świętochłowic i Siemianowic Śląskich wspólnie wystąpili w przedstawieniu „Takie tam bajkowe zaloty”. 

Na scenie Centrum Kultury Śląskiej pojawiły się dobrze znane wszystkim bajkowe postaci.  W rolę Króla wcielił się Dawid Kostempski – prezydent Świętochłowic, Smerfetką została Ewa Jakubowska – Sekretarz Miasta Świętochłowice, kreację Królowej Śniegu stworzyła Justyna Kramorz – dyrektor CKŚ, pastereczką natomiast była dyrektor MZO Karina Pawłowska.

Widownia żywo reagowała także gdy na scenie pojawili się  m.in. Shrek , Fiona i piraci. Inicjatorem wydarzenia była świętochłowiczanka Ewa Sprus, która zorganizowała także konkurs „Piosenkowo 2017”. Producentem przedstawienia jest dyrektor Szkoły Podstawowej nr 13 w Siemianowicach Śląskich – Krzysztof Zyska.

Zobacz także

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Miś uszatek

    Hahaha!!!!Król Świętochłowic!

  • Rybka z kaliny

    Nawet w bajce musi grać pierwsze skrzypce!Żenada.

  • mieszkaniec

    TAKIE przedstawienie dla dzieci i czemu ono nie było w Dzień Dziecka na scenie Skałki albo na Święcie Miasta ,Nikt nie wiedział o tym przedstawieniu. No chyba że ono było do wybranych.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.