Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Uczennica ze Świętochłowic mistrzynią na turnieju PZPN

• Dodano: 2018-04-10 09:30

Uczennica ze Świętochłowic została wyróżniona na turnieju PZPN "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" w kategorii U-8 dziewcząt.

Uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Świętochłowicach Laura Kosno została mistrzynią województwa śląskiego turnieju PZPN "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Turniej odbył się 6 kwietnia na Stadionie Śląskim. Laura została wyróżniona przez obserwatorów PZPN jako wyróżniająca się zawodniczka.

Oprócz wygranej w Tymbarku Laura ma za sobą w barwach KKS Katowice wiele osiągnięć m.in.:

Football Dreams Cup Czestochowa styczeń 2018
3 miejsce

Halowym Turnieju Piłki Nożnej rocznika 2010 organizowanym przez klub RKP ROW Rybnik luty 2018