Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

UWAGA KIEROWCY! DTŚ w kierunku Katowic ZABLOKOWANA!

 • Dodano: 2018-05-16 11:45, aktualizacja: 2018-05-18 13:02

UWAGA KIEROWCY!  DTŚ ZABLOKOWANA!

Drogowa Trasa Średnicowa od Rudy Śląskiej w kierunku Katowic jest całkowicie zablokowana! Na wysokości Świętochłowic doszło do wypadku. Kierowca tira jadący z Katowic w kierunku Rudy Śląskiej, stracił panowanie nad pojazdem. Przebił się przez barierkę i zatamował ruch w przeciwnym kierunku.

Według wstępnych ustaleń kierowca był trzeźwy. Nikt nie został ranny. Straż pożarna usuwa skutki wypadku.
Występują duże utrudnienia w ruchu. Zaczynają tworzyć się korki w kierunku Katowic. W kierunku Giwic ruch odbywa się płynnie!

AKTUALIZACJA: Droga jest już przejezdna.

UWAGA KIEROWCY! DTŚ w kierunku Katowic ZABLOKOWANA!

Komentarze (6)    dodaj komentarz »

 • Ti

  Jak zwykle komentarz debila.

 • kierowca amator

  Debilem jest kierowca, który w deszczu ciężarówką zapieprza stówką i się wywala na przeciwległy pas. Jakby nie było barierek to mógłby kogoś zabić. Widzę na forum sami tirowcy. Jakby kierowcy nie majstrowali przy tacho toby nie byli tak zmęczeni. A propos jeżdżę busem 20 lat i widzę co się dzieje na drogach.

 • kierowca amator

  Jak zwykle "zawodowy" kierowca.

 • Nie bądź taki so

  Pracowałeś kiedyś jako kierowca tira albo chociaż 3,5t? Wystarczy chwila, może wydarzyć się cokolwiek, tracisz panowanie. Kierowcy pracują często wiele godzin i są bardzo zmęczeni, zanim ocenisz kogoś spójrz na siebie i spróbuj postawić się na miejscu tej drugiej osoby.

 • Luka

  No widac ze amator

 • Luka

  No widac ze amator

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.