Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

W Świętochłowicach odbyły się Targi Pracy

 • Dodano: 2019-09-30 08:15, aktualizacja: 2019-09-27 09:14

W Centrum Integracji Społecznej w Lipinach, 26 września br. odbyły się  Targi Pracy, które przyciągnęły wielu mieszkańców naszego miasta i okolic.

Wszyscy mogli zapoznać się ofertami pracy i szkoleń prezentowanymi przez różne instytucje i agencje pracy. 

Wydarzenie odbyło się pod patronatem Prezydenta Miasta Daniela Begera i było okazją dla świętochłowickich absolwentów oraz osób poszukujących zatrudnienia do zaznjaomienia się z przygotowanymi dla nich ofertami pracy oraz stażami.

Podczas Targów Pracy swoje oferty przedstawiło kilkunastu wystawców, a odwiedzający mieli możliwość do bezpośredniego nawiązania relacji z lokalnymi firmami, a także z instytucjami wspierającymi zatrudnienie w regionie oraz innymi organizacjami.

Komentarze (8)    dodaj komentarz »

 • leopold

  Jaki jest efekt targów-to znaczy ile ludzi dostało pracę? Co w takim razie Urząd Pracy, bo jak słychać to podobno teraz robota goni za pracownikiem, a nie odwrotnie?

 • Ervin

  Efektu nie widzę żadnego, ale podobno jestem mało spostrzegawczy i to pewnie dlatego. ;))

 • Zdegustowany BEZRObotny !!!!!!

  FANTASTYCZNY PRZECUDOWNY WSPANIAŁY NIEDOŚCIGNIONY URZĄD PRACY.... MIAŁEM TERMIN 21 WRZEŚNIA, bardzo się ciesze i jestem dumny z kompetencji pracowników Urzędu Pracy ( NIKT MNIE NIE INFORMOWAŁ ZE TAKIE TARGI PRACY SĄ I W TYM TERMINIE, plakatów niestety też nie zauważyłem w Urzędzie).............. DNO I ŻENADA gratulacje szkoda gadać lipa i nieroby

  • Zdegustowany BEZRObotny !!!!!!
   2019-09-30 19:04
  • Ocena:
  • odpowiedz
 • Pracujący

  W tych czasach nie umieć znaleźć pracy i płakać na necie to faktycznie żenada delikatnie pisząc

 • Ervin

  Urząd Pracy to daje pracę urzędasom w nim pracującym przede wszystkim. xD Współczuję sytuacji, ale to norma. Krótko byłem kiedyś zarejestrowany i paniusie nie raczyly poinformować o czymkolwiek z organizowanych kursów czy wydarzeń. Człowiek musiał sam się dowiadywać i biegać od Sasa do Lasa. Szkoda nerwów, kolego, bo nic się w tym PUPie (nazwa adekwatna) nie zmieni.

 • ktoś

  Tak to jest jak się chodzi ze wzrokiem wbitym w ziemię. Nawet na stronie internetowej była informacja już 3 września. Ale widzę, że ktoś tu tak aktywnie "poszukuje" pracy, że mu się nawet strony nie chce oglądać. Stron z ofertami pracy tez pewnie szukasz tylko na ścianach? I pewnie tak już od 15 lat?

 • Andy

  Oho, jest i on - zapracowany obrońca sprawiedliwości. I na dodatek pluje jadem.

 • silos

  Już po przerwie na kawkę, to czemu się opierniczasz i napinasz w necie?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.