Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Włamywacz sam zgłosił się do świętochłowickiej komendy

  • Dodano: 2019-07-26 09:00

20-letni włamywacz, któremu po „piętach” deptali świętochłowiccy kryminalni, sam zgłosił się do świętochłowickiej komendy.

Mężczyzna przyznał się do dokonania kradzieży z włamaniem do pomieszczenia gospodarczego. Skradzione mienie, śledczy odnaleźli w jednym ze świętochłowickich lombardów i szybko ustalili dane sprawcy.

Chorzowianin teraz odpowie przed sądem, grozi mu do 10 lat więzienia

W lipcu tego roku, właściciel pomieszczenia gospodarczego jednego z budynków przy ulicy Bukowej w Świętochłowic zauważył, że skradziono mu elektronarzędzia o czym zawiadomił tutejszy Wydział Kryminalny. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że pokrzywdzony przeprowadzał w budynku remont, a dzień wcześniej po skończonej pracy odłożył urządzenia do zamkniętej przybudówki. Na drugi dzień, rozpoczynając prace remontowe zauważył brak sprzętu. Świętochłowiccy kryminalni szybko ustalili, ze skradzione elektronarzędzia znajdują się w jednym ze świętochłowickich lombardów. Skuteczna praca śledczych doprowadziła do ustalenia danych włamywacza. Wczoraj, 20- letni mieszkaniec Chorzowa, czując na plecach „oddech” stróży prawa, sam zgłosił się na przesłuchanie. Chłopak przyznał się do kradzieży z włamaniem i poddał się dobrowolnie karze. Teraz grozi mu do 10 lat wiezienia.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • lolo

    I jak się okazuje mamy uczciwych złodziei :)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.