Wiadomości z Świętochłowic

Wnioski o nagrody i wyróżnienia dla sportowców

  • Dodano: 2017-01-11 09:30

Wydział Kultury, Sportu i Promocji Miasta informuję, iż w terminie do 31 stycznia 2017 r. można składać wnioski o przyznanie nagród lub wyróżnień dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe, trenerów oraz innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej.

Zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej w Świętochłowicach Nr XVI/171/15 z dnia 21 grudnia 2015 r. przyznawane są nagrody i wyróżnienia dla osób fizycznych za wyniki sportowe. Stanowią one wyraz uznania samorządu dla środowiska sportowego za wkład we współtworzeniu i podnoszeniu poziomu kultury fizycznej i sportu oraz promocję Miasta Świętochłowice na arenie międzynarodowej, krajowej i regionalnej. Nagrody i wyróżnienia za osiągnięte wyniki sportowe mogą być przyznawane zawodnikom, którzy zamieszkują na terenie Miasta Świętochłowice i w roku poprzedzającym przyznanie nagrody lub wyróżnienia osiągnęli wysokie wyniki sportowe. 

Na podstawie uchwały Rady Miejskiej w Świętochłowicach Nr XVI/170/15 z dnia 21 grudnia 2015 r. przyznawane są nagrody i wyróżnienia dla trenerów oraz innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej. Nagrody i wyróżnienia mogą otrzymać trenerzy i działacze zamieszkujący na terenie Miasta Świętochłowice, których zawodnik osiągnął wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym, krajowym i regionalnym. Nagrody mogą otrzymać także osoby wyróżniające się osiągnieciami w działalności sportowej, w szczególności za całokształt pracy szkoleniowej, menadżerskiej, działalność wychowawczą, popularyzacje dyscypliny sportowej wśród młodzieży, organizację pracy klubu, inicjatywy inwestycyjne.

Wnioski składa się w terminie do 31 stycznia danego roku kalendarzowego. Wnioski wraz z wymaganymi załącznikami składać należy w Biurze Obsługi Mieszkańców do godz. 15.30 lub za pośrednictwem poczty.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Hugoberg

    Wszystko dajcie kiełkowi za wybitne osiągniecia w dziedzinie lubię, lubię , lubię jest tak szybki że zanim delfin coś wklei też już polubił.Łubu Dubu, łubu dubu

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również