Wiadomości z Świętochłowic

XIX sesja Rady Miejskiej

 • Dodano: 2008-05-27 04:53, aktualizacja: 2008-05-26 20:55

28 maja o godzinie 9.00 rozpocznie się kolejna sesja Rady Miejskiej w Świętochłowicach.

Porządek obrad zawiera 22 punkty. Radni zajmą się między innymi zmianą uchwały w sprawie uchwalenia budżetu miasta, udzieleniem dotacji celowej na dofinansowanie prac remontowych organów w kościele św. Augustyna i elewacji kościoła ewangelicko-augsburskiego św. Jana Chrzciciela.

Podejmą też decyzje dotyczące zaopiniowania "Programu naprawczego sytuacji finansowej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej", zatwierdzenia sprawozdania finansowego SP ZOZ oraz udzielenia tej jednostce dotacji budżetowej na zakup respiratora dla oddziału udarowego.

Pod głosowanie poddane zostaną również sprawozdania finansowe Miejskiej Biblioteki Publicznej, Muzeum Miejskiego, Cetrum Kultury Śląskiej i Miejskiego Rzecznika Konsumentów.

Radni podejmą też uchwały w sprawie zatwierdzenia i przyjęcia do realizacji "Programu Aktywności Lokalnej dla Miasta Świętochłowice na lata 2008-2013" oraz ustalenia wynagrodzenia Prezydenta Miasta.

 

Komentarze (4)    dodaj komentarz »

 • ja

  Ale nam się trafił "prezydent". Obciach. Dobrze, że nie uczy, bo szkoda dzieci, ale szkoda, że jest tam gdzie jest. Jeszcze kasę mu zwiększyć. Pytam za co i po co?

 • asia

  to jeszcze mu mało prezydent zasługuje na obnizkę bo czym ten człowiek sie wykazał niech dalej uczy tej swojej histori nawet z tego był marny.

 • W

  Ale jest punkt o nowej kasie dla szefa. Tylko za co?

 • ignacy

  znów brak w programie pana mosia o zainstalowaniu ekranów dzwiękochłonnych na srednicówce od strony ul polnej a radni jak zwykle bezradni.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.