Wiadomości z Świętochłowic

Zielony deptak - spotkanie z mieszkańcami Świętochłowic

 • Dodano: 2021-08-05 08:15, aktualizacja: 2021-08-05 06:31

Chcesz przedstawić swój pomysł na zielony deptak w centrum miasta? Chcesz wspólnie z innymi mieszkańcami przedyskutować alternatywne koncepcje zagospodarowania okolicy ul. Katowickiej?

Weź udział w spotkaniu zorganizowanym przez Prezydenta Miasta Świętochłowice

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w spotkaniu, dotyczącym planów reorganizacji dzielnicy Centrum. Zdecydujmy wspólnie o zmianach, które uczynią deptak ul. Katowickiej bezpieczną wizytówką naszego miasta.

Kiedy? 10 sierpnia (wtorek), godz. 16.00

Gdzie? MCafe, ul. Katowicka 17.

Czekamy na Ciebie i Twoje pomysły!

Zielony deptak - spotkanie z mieszkańcami Świętochłowic

Komentarze (10)    dodaj »

 • Dominika

  Dlaczego nie o 17

 • Aneta

  Dobrze, że jest taka inicjatywa, bo z żalem przyglądam się jak to miasto niszczeje. A przecież wystarczy zainwestować w zieleń, przekonać wszystkich żeby szyldy sklepów zmienić na piękny starodawny styl pasujący do kamienic, odnowić kamienice, to co się nie nadaje sprzedać żeby deweloperzy wybudowali nowe, bo w Świętochłowicach nie ma żadnych nowych mieszkań, a w centrum kawiarenki, małe boutiki, zieleń i już jest pięknie. Do tego przy dworcu takie inicjatywy co jakiś czas jak targ kwiatowy, biobazar itd

 • Mieszkaniec

  Chyba ci sufit spadł:DPomyliłaś Świętochłowice np z Krakowem

 • Bos

  Kobieto zejdź na ziemię he he

 • Janka

  Lepiej byłoby pieniądze przeznaczyć na renowację zaniedbanej dzielnicy jaką są Lipiny.

 • Ops

  Kolejny :DLipiny to dno i trzy metry mułu przez większość mieszkańców tej dzielnicy. Przeogromne ŚWIADOME bezrobocie i patola żyjąca z socjalu

 • Ilona

  pPanie Prezydencie wystarczyło by na zasądzenie w już istniejących donicach na deptaku błyszcz ogrodowy który jest nie wymagający a pięknie obrósł by donice swymi zielonymi liśćmi no i podlewać ,bo o to od czasów jak Pan rządzi miastem nikt nie dba,najlepiej usunąć donice i już ,narażając mieszkańców na kolejne koszty.Nie wiem dlaczego od początku Pana kadencji tak usilnie walczy Pan o usunięcie tych donic,a nie zajmie się postawieniem wiaty na przystanku przy dworcu kolejowym.

 • Tomasz

  Te donice nic nie wnoszą do estetyki deptaka, a dodatkowo stwarzają niebezpieczeństwo gdy zza nich wybiega dziecko. Powinno się je usunąć już dawno, a zastąpić inną formą niskich klombów.

 • Mieszkaniec

  No bo Beger jest złośliwy wobec tego co pozostało po Kostempskim

 • Mis

  Już po remoncie domków fińskich?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również