Wiadomości z Świętochłowic

Zielony deptak - spotkanie z mieszkańcami Świętochłowic

 • Dodano: 2021-08-05 08:15, aktualizacja: 2021-08-05 06:31

Chcesz przedstawić swój pomysł na zielony deptak w centrum miasta? Chcesz wspólnie z innymi mieszkańcami przedyskutować alternatywne koncepcje zagospodarowania okolicy ul. Katowickiej?

Weź udział w spotkaniu zorganizowanym przez Prezydenta Miasta Świętochłowice

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w spotkaniu, dotyczącym planów reorganizacji dzielnicy Centrum. Zdecydujmy wspólnie o zmianach, które uczynią deptak ul. Katowickiej bezpieczną wizytówką naszego miasta.

Kiedy? 10 sierpnia (wtorek), godz. 16.00

Gdzie? MCafe, ul. Katowicka 17.

Czekamy na Ciebie i Twoje pomysły!

Zielony deptak - spotkanie z mieszkańcami Świętochłowic

Komentarze (10)    dodaj komentarz »

 • Dominika

  Dlaczego nie o 17

 • Aneta

  Dobrze, że jest taka inicjatywa, bo z żalem przyglądam się jak to miasto niszczeje. A przecież wystarczy zainwestować w zieleń, przekonać wszystkich żeby szyldy sklepów zmienić na piękny starodawny styl pasujący do kamienic, odnowić kamienice, to co się nie nadaje sprzedać żeby deweloperzy wybudowali nowe, bo w Świętochłowicach nie ma żadnych nowych mieszkań, a w centrum kawiarenki, małe boutiki, zieleń i już jest pięknie. Do tego przy dworcu takie inicjatywy co jakiś czas jak targ kwiatowy, biobazar itd

 • Mieszkaniec

  Chyba ci sufit spadł:DPomyliłaś Świętochłowice np z Krakowem

 • Bos

  Kobieto zejdź na ziemię he he

 • Janka

  Lepiej byłoby pieniądze przeznaczyć na renowację zaniedbanej dzielnicy jaką są Lipiny.

 • Ops

  Kolejny :DLipiny to dno i trzy metry mułu przez większość mieszkańców tej dzielnicy. Przeogromne ŚWIADOME bezrobocie i patola żyjąca z socjalu

 • Ilona

  pPanie Prezydencie wystarczyło by na zasądzenie w już istniejących donicach na deptaku błyszcz ogrodowy który jest nie wymagający a pięknie obrósł by donice swymi zielonymi liśćmi no i podlewać ,bo o to od czasów jak Pan rządzi miastem nikt nie dba,najlepiej usunąć donice i już ,narażając mieszkańców na kolejne koszty.Nie wiem dlaczego od początku Pana kadencji tak usilnie walczy Pan o usunięcie tych donic,a nie zajmie się postawieniem wiaty na przystanku przy dworcu kolejowym.

 • Tomasz

  Te donice nic nie wnoszą do estetyki deptaka, a dodatkowo stwarzają niebezpieczeństwo gdy zza nich wybiega dziecko. Powinno się je usunąć już dawno, a zastąpić inną formą niskich klombów.

 • Mieszkaniec

  No bo Beger jest złośliwy wobec tego co pozostało po Kostempskim

 • Mis

  Już po remoncie domków fińskich?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.