Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Ogłoszenia / Różne - pozostałe usługi  

Opieka w żłobku

Żłobek zaprasza wszystkie Dzieci ;););)

Pierwsze lata życia są niezwykle ważne w rozwoju każdego Malucha. Staną się one fundamentami jego osobowości, zatem powinny zostać zbudowane na miłości, bezpieczeństwu i zaufaniu..Decydując się na oddanie Dziecka do naszego żłobka, możecie być pewni, że będzie ono bezpieczne i radosne, jak również zostanie odpowiednio przygotowane do rozpoczęcia edukacji w przedszkolu, a potem w szkole. Nasza wykwalifikowana kadra zadba, aby  w czasie pobytu w żłobku Dziecko czuło się jak w domu. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań aby Dzieci stały się chętne poznawania świata, a dzięki empatii i indywidualnemu podejściu do każdego Maluszka, czas spędzony u nas pełen był pięknych chwil, ciekawych zajęć plastycznych, muzycznych, ruchowych i innych. Dla każdego Maluszka  przygotujemy niezapomniane urodzinki, Mikołaja i inne imprezy okolicznościowe !Nasz żłobek jest bezpieczny,spełnia wszystkie wymogi SANITARNE oraz PPOŻ, w pełni przystosowany jest  do funkcji jaką ma pełnić. Zapraszamy maluszki do nas, chętnie obdarzymy je naszą pasją, miłością i wiedzą, by w pełni przygotowani z poczuciem bezpieczeństwa ruszyły w dalszą edukacyjną przygodę.   ;-);-);-)

W naszym żłobku wszystkie zajęcia dodatkowe, urodzinki i upominki są w cenie - rodzice nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów.

Dla pierwszych 3 chętnych zapisanych na nowy rok szkolny, bądź wcześniej, PODPISANIE UMOWY Z GWARANCJĄ MIEJSCA BEZ WPISOWEGO !!!

Drogi Rodzicu !

Zadzwoń, napisz...  Z chęcią odpowiemy na każde pytanie, rozwiejemy wątpliwości, zaprezentujemy nasz  żłobek Zaczarowany Ołówek i ustalimy szczegóły.

Posiadamy dwie placówki :

*   41-717 Ruda Śląska ul.Brygadzistów 1 ( żłobek 25 miejsc - dotacja Maluch plus obejmująca dzieci ze wszystkich miast ). Żłobek znajduje się w dzielnicy Bykowina i graniczy z Rudą Śląską Kochłowicami.

*   41-809 Zabrze ul.Sikorskiego 29 ( żłobek 15 miejsc - dotacja obejmująca dzieci zamieszkujących na terenie Zabrza), przyjmujemy  również dzieci z innych miast. Żłobek znajduje się między drogą A4 a DTŚ, zatem dogodny dojazd z innych miast w drodze do/z  pracy.

TEL: 724 295 055  e - mail: zaczarowanyolowekrsl@gmail.com

Zapraszamy do naszych stron na Facebook'u ;)

https://m.facebook.com/zaczarowanyolowekrsl?ref=bookmarks#

https://m.facebook.com/ZaczarowanyolowekZabrze/photos/a.111983346842751/207364737304611/?type=3&source=44&ref=bookmarks

 

Kontakt

pokaż dane kontaktowe

Niepubliczny Żłobek Zaczarowany Ółówek Katarzyna Mitak Ruda tel. 724 295 055
https://m.facebook.com/zaczarowanyolowekrsl?ref=bookmarks#

Formularz kontaktowy

 

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wypełnij formularz.

Chcę otrzymać kopię formularza na podany adres e-mail.

Chcę otrzymywać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Redakcja portalu nie odpowiada za treść wiadomości formularza.
* pola obowiązkowe.

Dodaj ogłoszenie w tej kategorii