Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Ogłoszenia / Praca - dam

Praca w księgowości - Biuro Rachunkowe Ruda Śląska

Biuro Rachunkowe z siedzibą w Rudzie Śląskiej świadczy usługi finansowo księgowe, stawiamy sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową swoich klientów.
Ze względu na stały rozwój poszukujemy osób na stanowisko księgowej/go
Opis stanowiska:
• Samodzielne prowadzenie Podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów oraz Ksiąg Handlowych
• Praca w pełnym wymiarze godzinowym
• Skrupulatność, dokładność, dobra organizacji pracy
• Doświadczenie w pracy w dziale księgowości
• Dobra znajomość zasad rachunkowości
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o silnej pozycji na rynku
• Wsparcie doradcy podatkowego
• Atrakcyjny system wynagrodzeń
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Comiesięczne szkolenia dotyczące zmian w przepisach
• Ubezpieczenie grupowe
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Kontakt