• Zawody gimnastyczne w Domu Sportu

• Dodano 2018-06-21

W Domu Sportu w Lipinach zorganizowano Miejskie Zawody Gimnastyczne.

• Szczypiornistki grały o Puchar Prezydenta

W halach KS Zgoda Ruda Śląska i Szkoły Podstawowej nr 1 w Świętochłowicach odbył się V Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Prezydenta Świętochłowic.

• Turniej o Złotą Rakietę

• Dodano 2018-06-19

W sobotę 23 czerwca odbędzie się druga edycja Turnieju o „Złotą Rakietę”.

• Świętochłowiczanie zagrają w Pucharze Polski!

• Dodano 2018-06-14
    • Komentarzy: 7

W finale Regionalnego Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej Śląsk Świętochłowice wygrał z Polonią Łaziska Górne 1:0. Złotą bramkę strzelił Dawid Hewlik w 66. minucie.

• Bieg na orientację

• Dodano 2018-06-11

Uczniowie Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi zorganizowali bieg na orientację na terenie parku „Skałka”.

• ZSO nr 1 zagra w finałach wojewódzkich

I LO zwyciężyło w rejonowych zawodach w siatkówce plażowej juniorów. Uczniowie Gimnazjum nr 1 w swej kategorii wiekowej byli drudzy.

• Siatkówka na piasku

• Dodano 2018-05-25

Na boisku przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 rozegrano miejski turniej siatkówki plażowej dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

• Mistrzostwa Europy ALMMA

• Dodano 2018-05-16

Mistrzostwa Europy ALMMA odbyły się w Poznaniu dnia 12.05.18

• Uczennica ze Świętochłowic mistrzynią na turnieju PZPN

• Dodano 2018-04-10

Uczennica ze Świętochłowic została wyróżniona na turnieju PZPN "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" w kategorii U-8 dziewcząt.

• III Turniej Szachowy o Puchar Komendanta

• Dodano 2018-03-27

W piątek, w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach odbył się III Turniej Szachowy o Puchar Komendanta Miejskiego Policji.