Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

16-latka zatrzymana z narkotykami. Dziewczyna uciekła z Domu Dziecka

  • Dodano: 2020-02-25 08:15, aktualizacja: 2020-02-25 08:22

W ręce świętochłowickich policjantów wpadła poszukiwana na „ucieczce” 16-latka z narkotykami.

Ponadto dziewczyna w trakcie czynności mundurowych podała fałszywe dane, licząc, że uniknie powrotu do domu dziecka. Nastolatka noc spędziła w policyjnej izbie dziecka, a dzisiaj trafiła do uprzednio przydzielonej placówki.

O jej dalszym losie zadecyduje sąd rodzinnyDo zdarzenia doszło wczoraj wieczorem. Policjanci świętochłowickiej komendy w trakcie patrolowania dzielnicy Zgoda zauważyli kobietę, która na widok policyjnego radiowozu zaczęła uciekać za pawilon handlowy. Mając podejrzenie, że może być osobą poszukiwaną, policjanci rozpoczęli pościg. Już po chwili kobieta była w rękach mundurowych. W trakcie kontroli zarzekała się, że nie posiada przy sobie dowodu osobistego, podając jednocześnie ustnie dane.

Szybko na jaw wyszedł powód jej zachowania 

W trakcie rozmowy z dociekliwymi mundurowymi okazało się, że podała dane innej osoby, tym samym wprowadzając policjantów w błąd. Po sprawdzeniu prawdziwych danych w policyjnych systemach okazało się, że dziewczyna ma zaledwie 16 lat i jest poszukiwana, ponieważ uciekła z domu dziecka. Zatrzymaną dziewczynę przewieziono do miejscowej jednostki. Na domiar złego w trakcie przeszukania okazało się, że w torebce miała woreczek foliowy z amfetaminą. Nastolatka noc spędziła w policyjnej izbie dziecka. O jej dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • czorno to widza

    Młodzież przyszłością narodu....

  • Rzyd

    Portret Polaka własny czyli przeciętny Polak: kredyt na kredycie. Według jego mniemaniu luksus to posiadać na sobie szmaciaki obuwia sportowego jak również okrycia.,samochod klikunastoletni na kredycie odpowiadającemu wiekowi samochodu.Przecietny polak mieszkający w ruderze posiadają MAJĄTEK w postaci:PS4 i tv w calach większych niż metraż mieszkania.Można tak bez końca...

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.