Wiadomości z Świętochłowic

21-latek notorycznie okradał sklep w Świętochłowicach. Grozi mu 5 lat więzienia!

  • Dodano: 2023-11-30 13:45

Świętochłowiccy policjanci otrzymali zgłoszenie o ujęciu sprawcy kradzieży w jednym ze sklepów. Mundurowi ustalili, że mężczyzna okradał sklep dzień po dniu. Został zatrzymany. Jak się okazało, 21-latek był także poszukiwany przez sąd za wcześniejsze kradzieże.

Zatrzymanie złodzieja ze Świętochłowic

We wtorek dyżurny miejscowej komendy otrzymał zgłoszenie o ujęciu mężczyzny, który dokonał kradzieży na terenie jednego ze sklepów na terenie miasta. Po przybyciu na miejsce pracownik przekazał policjantom, że przeglądając monitoring, z dnia poprzedniego zauważył mężczyznę, który kradł kapsułki do prania oraz alkohol. Nie uszło jego zdziwieniu, gdy mężczyzna powrócił do sklepu.

Pracownik postanowił przyjrzeć się mężczyźnie. Okazało się, że i tego dnia postanowił sobie dobrać towaru. Łączna wartość skradzionych przez 21-latka rzeczy przewyższa wartość 1000 złotych. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach wyszło na jaw, że był poszukiwany przez sąd za wcześniejsze kradzieże. Po nocy w policyjnej celi usłyszał on zarzuty i trafił, zgodnie z decyzją sądu do aresztu. Za ponowną kradzież grozi mu kolejne 5 lat odsiadki.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Chachor

    Czysty gizd kery lubi woniać

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również