Dodaj firmę w Świętochłowicach

Dodaj firmę

 

32 /
32 /

Zgadzam się na przetwarzanie informacji zawartych w formularzu "Dodaj firmę" w celu publikacji na Portalu miejskim

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o Ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Silnet Media Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Rudzie Śląskiej ul. Pocztowa 5, 41-710 Ruda Śląska.
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane zgodnie z powyższymi celami na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
  3. Pani/Pana dane osobowe w tym wysłane pliki do zamieszczenia wizytówki firmy przechowywane będą zgodnie z &sec; 4 pkt. 8 Regulaminu
  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością umieszczenia wizytówki na Portalu miejskim.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.

* - pola wymagane

Sieć portali miejskich Silesia.info.pl obejmuje 19 portali na terenie całego Śląska. Portal Swiony.pl posiada swój odrębny katalog firm działających w danej miejscowości. Spraw, aby i Twoja firma znalazła się wśród nich!

Katalog firm to jedna z najczęściej odwiedzanych podstron w portalu. To możliwość dotarcia do mieszkańców, a tym samym sposób na skuteczną reklamę Twojej firmy wśród lokalnej społeczności! Portale sieci Silesia.info.pl to:

  • od kilkuset do kilku tysięcy firm w każdym katalogu
  • łącznie 1,5 mln odsłon miesięcznie
  • ponad 400 tysięcy użytkowników w każdym miesiącu

Pokaż się w swoim mieście - dodaj firmę do katalogu. To nic nie kosztuje.