Wiadomości z Świętochłowic

21-letni włamywacz zatrzymany. Grozi mu do 10 lat więzienia

  • Dodano: 2022-03-15 07:30, aktualizacja: 2022-03-15 07:51

Mundurowi świętochłowickiej Policji zatrzymali młodego włamywacza. Mężczyzna w lutym włamał się do salonu fryzjerskiego oraz do pomieszczenia piwnicznego. Jego łupem padła m.in. gotówka oraz telefony komórkowe. Śledczy przedstawili mu zarzuty. 21-latkowi grozi teraz do 10 lat więzienia.

Młody włamywacz zatrzymany przez kryminalnych

Śledczy miejscowej komendy prowadzili dochodzenie w sprawie kradzieży z włamaniem. Do zdarzenia doszło w drugiej połowie lutego bieżącego roku. Z ustaleń wynikało, że nie znana osoba ukradła z salonu fryzjerskiego telefony komórkowe oraz gotówkę.

Stróże prawa rozpoczęli poszukiwania włamywacza. Skuteczna praca kryminalnych doprowadziła do ustalenia okoliczności zdarzenia oraz danych sprawcy. Policjanci pojechali do jego mieszkania i go zatrzymali. Jak się później okazało, nie był to jedyny „wyskok” 21-letniego świętochłowiczanina. Mężczyzna w lutym włamał się również do pomieszczenia piwnicznego.

Po nocy spędzonej w policyjnej celu usłyszał zarzuty

Grozi mu kara do 10 lat więzienia. Kryminalni odzyskali częściowo skradzione mienie, które wróci do rąk prawowitych właścicieli.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również