Wiadomości z Świętochłowic

23-letnia złodziejka recydywistka w rękach policjantów

  • Dodano: 2020-08-24 08:00, aktualizacja: 2020-08-24 07:52

Mundurowi świętochłowickiej komendy zatrzymali 23-letnią mieszkankę Bytomia. Kobieta została przyłapana w markecie na kradzieży. Ja się okazało, nie jest to jej pierwsze przewinienie.

Za czyn, którego się dopuściła grozi do 5 lat więzienia. Jednak kara może zostać podwyższona nawet o połowę, ponieważ bytomianka dopuściła się przestępstwa w warunkach recydywy. O jej dalszym losie zadecyduje sąd.

Policjanci ze świętochłowickiej komendy zostali wezwani na interwencję do jednego z marketów na terenie miasta

Na miejscu pracownik ochrony, wskazał 23-letnią kobietę, którą ujął w związku z kradzieżą artykułów przemysłowych. Jak się później okazało, to nie pierwsze tego typu przewinienie na koncie mieszkanki Bytomia we wspomnianym sklepie, bowiem kobieta dzień wcześniej zaoszczędziła w ten sam sposób, nie płacąc za towar. Zatrzymaną bytomiankę przewieziono do jednostki policji. Jeszcze tego samego dnia usłyszała zarzut. Za kradzieże, których się dopuściła grozi jej do 5 lat za kratami. Jednak kara ta może zostać podwyższona nawet o połowę, ponieważ kobieta działała w warunkach tzw. recydywy. Wkrótce odpowie przed sądem.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również