Wiadomości z Świętochłowic

24-letni mieszkaniec Świętochłowic jechał bez prawa jazdy i z narkotykami

  • Dodano: 2021-08-19 10:00

Policjanci z chorzowskiej drogówki zatrzymali kierowcę, który kierował samochodem, nie mając prawa jazdy i był pod wpływem narkotyków. Co więcej, mężczyzna miał przy sobie amfetaminę. O dalszych losach nieodpowiedzialnego kierowcy zadecyduje sąd.

We wtorek 17 sierpnia w godzinach wieczornych dyżurny Policji w Katowicach otrzymał informację, że Drogową Trasą Średnicową, w kierunku Gliwic porusza się samochód osobowy marki Ford, którego kierujący wykonuje nietypowe manewry drogowe. Bezzwłocznie powiadomiono o tym incydencie ościenne jednostki Policji.

Przez trzy miasta jechał bez prawa jazdy i z narkotykami. Zatrzymała go chorzowska policja

Ze względu na podany komunikat do akcji błyskawicznie włączyli się policjanci chorzowskiego garnizonu, którzy patrolowali rejon wspomnianej trasy. Stróże prawa namierzyli poszukiwany pojazd i zatrzymali go do kontroli przy ul. Metalowców w Świętochłowicach. Kierującym okazał się 24-letni mieszkaniec Świętochłowic, który nie posiadał prawa jazdy, gdyż zostało mu zatrzymane za wcześniejsze przewinienia. W trakcie dalszej kontroli policjanci potwierdzili, że mężczyzna kierował pojazdem, będąc pod wpływem narkotyków, a dodatkowo posiadał przy sobie środki odurzające w postaci amfetaminy o wadze około 0,5 grama. Ze względu na jego przewinienia został on zatrzymany i o dalszym losie zadecyduje sąd.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Wrogi

    Ha ha ha kolejny mistrzowski "artykuł" wyssany

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również