Wiadomości z Świętochłowic

25-letni mieszkaniec Świętochłowic posiadał przy sobie amfetaminę i marihuanę!

  • Dodano: 2023-07-27 12:00

Tarnogórscy dzielnicowi zatrzymali 25-letniego mieszkańca Świętochłowic, który posiadał przy sobie sporą ilość narkotyków.

Zatrzymano dwóch mężczyzn w Tarnowskich Górach

Do zdarzenia doszło we wtorek kilkanaście minut po 16.00. Po sygnale od pracowników monitoringu miejskiego najbliższy patrol dzielnicowych został skierowany na ulicę Piłsudskiego w Tarnowskich Górach, gdzie za jednym z budynków dwóch mężczyzn miało pić alkohol. Sprawcami wykroczenia okazali się 54-latek z Tarnowskich Gór i 25-letni mieszkaniec Świętochłowic.

Wszystko zapewne skończyłoby się mandatem, gdyby nie nerwowe zachowanie młodszego z panów. Wtedy ponownie z pomocą przyszli pracownicy miejskiego monitoringu. Analizując nagranie zauważyli, że młody mężczyzna, gdy tylko zobaczył policyjny radiowóz, wyciągnął z reklamówki pudełko, które odrzucił na bok. Okazało się, że leżące kilka metrów dalej „niechciane” pudełko zawiera sporą ilość białego proszku i suszu roślinnego oraz wagę jubilerską. 

Narkotyki u świętochłowiczanina

25-latek został przewieziony do komendy, gdzie mundurowi przebadali zabezpieczone substancje i potwierdzili, że była to m.in. amfetamina i marihuana. Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko 100 działek dilerskich nielegalnych substancji.

Następnego dnia zatrzymanemu mężczyźnie przedstawione zostały zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Okazało się też, że to nie pierwsze jego przestępstwo narkotykowe. Dlatego też sąd przychylił się do wniosku śledczych i tymczasowo aresztował mężczyznę. Teraz w areszcie będzie czekał na finał swojej sprawy, a za przestępstwo, które popełnił, może spędzić w więzieniu nawet 10 lat.

25-letni mieszkaniec Świętochłowic posiadał przy sobie amfetaminę i marihuanę! / fot. Śląska Policja

Komentarze (2)    dodaj »

  • szok

    a mieszkanie w świonach 25 latka sprawdzili czy to już nie na ich głowy ?

  • Wstyd

    Nie ładnie donosić na kolegów

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również