Wiadomości z Świętochłowic

29-letni mężczyzna dobijał się do byłej partnerki, okazało się, że szuka go policja

  • Dodano: 2024-05-09 07:45, aktualizacja: 2024-05-09 07:57

29-letni mieszkaniec Świętochłowic dobijał się do drzwi swojej byłej partnerki, lecz zdążył uciec, za nim patrol przyjechał na miejsce. Mundurowi wiedzieli doskonale kim jest mężczyzna, gdyż w przeszłości był on sprawcą wielu interwencji. Kilkanaście minut później wpadł w ręce mundurowych. Okazało się że jest poszukiwany przez chorzowski sąd do odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności.

Dobijał się do partnerki

Przedwczoraj w nocy dyżurny świętochłowickiej komendy otrzymał zgłoszenie, że mężczyzna dobija się do drzwi kobiety. Mial to być jej były partner, który przed przyjazdem mundurowych zdążył uciec. Mundurowi wiedzieli doskonale kim jest mężczyzna, gdyż w przeszłości był on sprawcą wielu interwencji. Kilkanaście minut później wpadł w ręce mundurowych.

Okazało się że jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Chorzowie do odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności. Od ponad miesiąca ukrywał się przed organami ścigania, gdyż posiadał wyrok za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Świętochłowiccy mundurowi zatrzymali 29-latka i umieścili w areszcie.

Weronika MyszkaWeronika Myszka
Źródło: KMP Świętochłowice / fot. KMP Świętochłowice

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również