Wiadomości z Świętochłowic

30-latek odpowie za posiadanie marihuany

  • Dodano: 2020-04-01 07:45, aktualizacja: 2020-04-01 07:53

W ręce kryminalnych ze Świętochłowic w miniony weekend wpadł 30-letni mężczyzna.

Przy mieszkańcu miasta stróże prawa znaleźli metalowe pudełeczko a w nim marihuanę. Zatrzymany tego samego dnia usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Wkrótce o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Może trafić za kraty nawet na 3 lata.

Kryminalni ze świętochłowickiej komendy prowadzili działania przeciwko przestępczości narkotykowej. Wynikiem ich pracy było zatrzymanie w miniony weekend 30-letniego mężczyzny. W trakcie czynności wykonywanych przez policjantów mieszkaniec Świętochłowic był wyraźnie zdenerwowany. Już po chwili na jaw wyszedł powód jego zachowania. Stróże prawa znaleźli przy nim metalowe pudełeczko a w nim zawiniątko foliowe z marihuaną.
Zatrzymany mężczyzna został przewieziony do komendy, gdzie tego samego usłyszał zarzut posiadania substancji odurzającej. Wkrótce o dalszym losie 30-latka zadecyduje sąd. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Komentarze (2)    dodaj »

  • Naprawdę

    Paranoja, to już policja nie ma się czym zajmować? może tak funkcjonariusze poddali by się testom czy sami nie uzywają takich używek?

  • Naprawdę

    Paranoja, to już policja nie ma się czym zajmować? może tak funkcjonariusze poddali by się testom czy sami nie uzywają takich używek?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również