Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

32 - latek dokonał kradzieży i uderzył pracownika ochrony. Mężczyzna został objęty dozorem

  • Dodano: 2019-07-10 08:45, aktualizacja: 2019-07-10 08:57

Świętochłowiccy śledczy zatrzymali mężczyznę, który dokonał kradzieży rozbójniczej.

32-letni świętochłowiczanin skradł artykuły przemysłowe, a następnie uderzył pracownika ochrony sklepu, który chciał odzyskać skradzione mienie. Prokurator objął mężczyznę policyjnym dozorem.

Teraz grozi mu do 10 lat więzienia

Do zdarzenia doszło pod koniec czerwca, w jednym ze sklepów znajdujących się na terenie Świętochłowic. Mężczyzna zabrał z półki maszynkę do golenia i dezodorant a następnie próbował wyjść ze sklepu nie płacąc za towar. Pracownik ochrony widząc podejrzane zachowanie mężczyzny, natychmiast zareagował. Próbował zatrzymać świętochłowiczanina i odzyskać skradzione mienie. 32- latek chcąc pozostać w posiadaniu skradzionego towaru, uderzył mężczyznę w ramię oraz użył groźby, po czym oddalił się. Powiadomieni stróże prawa po zapoznaniu się z zapisem kamer z monitoringu oraz po ustaleniu rysopisu sprawcy rozpoczęli poszukiwania sprawcy. W wyniku pracy policjantów Wydziału Kryminalnego świętochłowickiej komendy, mężczyzna po kilku dniach wpadł w ich ręce. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Prokurator objął go policyjnym dozorem, teraz odpowie przed sądem. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • śmiechu warte

    Szkoda że go jeszcze nie pogłaskali i poprosili żeby więcej tak nie robił! Za komuny tak by mu zad wytrzepali gumową pałą że następnym razem na samą myśl o głupocie jakiejś zad by go bolał.

  • Szok

    Ci za surowa sankcja..nic tylko się bać..śmiech na sali..dozór

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.