Wiadomości z Świętochłowic

32-latek poszukiwany listem gończym uciekał przed policjantami wyskakując przez balkon

  • Dodano: 2020-04-24 07:15, aktualizacja: 2020-04-24 07:24

32-letni mieszkaniec Świętochłowic, za którym Prokuratura Rejonowa w Chorzowie wydała list gończy, jest już w rękach świętochłowickich policjantów.

Mężczyzna został zatrzymany w minioną środę wieczorem, zaraz po tym, jak wyskoczył przez balkon z mieszkania na pierwszym pietrze. Pomimo próby ucieczki, szybko schwytali go stróże prawa.

Jego poszukiwania trwały od 10 kwietnia br.

Świętochłowiccy kryminalni zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, od 10 kwietnia br. prowadzili poszukiwania jednego z mieszkańców miasta. Za mężczyzną chorzowska prokuratura wydała list gończy w związku z wydanym postanowieniem o jego tymczasowym aresztowaniu. Wczoraj policjanci z wydziału kryminalnego miejscowej komendy wpadli na trop 32-latka. Niezwłocznie postanowili sprawdzić uzyskaną informację, udając się do jednego z mieszkań na terenie miasta. Na miejsce przybył również patrol interwencyjny. Poszukiwany mężczyzna, słysząc pukanie do drzwi, postanowił uciec. Chcąc uniknąć zatrzymania, wyskoczył na chodnik przez balkon mieszkania na pierwszym pietrze, a następnie podjął próbę ucieczki. Tam czekali już na niego mundurowi z wydziału prewencji. Zaskoczony takim obrotem sprawy 32-latek szybko został zatrzymany i obezwładniony przez policjantów. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Komentarze (3)    dodaj »

  • krist

    brawo policja !!!

  • Kokon

    Teraz się będzie schylać po mydło

  • mieszkaniec

    Musiałeś się dużo razy schylać.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również