Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

32-latek wpadł z amfetaminą przed komendą policji

  • Dodano: 2020-03-11 08:00, aktualizacja: 2020-03-11 08:15

Świętochłowiccy policjanci z patrolówki zatrzymali 32-latka z narkotykami.

Mężczyzna miał przy sobie amfetaminę zawiniętą w folię aluminiową. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie dzisiaj świętochłowiczanin usłyszał zarzut posiadania narkotyków.

Grozi mu do 3 lat więzieniaDo zdarzenia doszło wczoraj wieczorem. Podczas wyjazdu w rejon służbowy mundurowi zauważyli idącą w stronę budynku miejscowej policji osobę, która energicznie maszerowała, wymachując przy tym rękoma. Podjeżdżając bliżej, policjanci usłyszeli głośną rozmowę, lecz mężczyzna szedł sam. Wtedy postanowili wylegitymować 32-latka. Podczas czynności mundurowych był on niespokojny. W trakcie kontroli na jaw wyszedł powód jego zachowania. Stróże prawa znaleźli przy nim zwitek folii aluminiowej z amfetaminą. Zatrzymany świętochłowiczanin spędził noc w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszał zarzut posiadania niedozwolonych środków psychoaktywnych. Wkrótce odpowie przed Sądem. Grozi mu do 3 lat więzienia.


Apelujemy do osób, które mogą mieć kontakt z narkotykami, aby pamiętały, że jest to trucizna i każde jej zażycie wiąże się z poważnym ryzykiem dla zdrowia, a nawet życia. Jeżeli ktokolwiek z Państwa podejrzewa, że ma do czynienia z osobą pod wpływem narkotyków czy nowych narkotyków, tzw. dopalaczy, powinien natychmiast wezwać pomoc lekarską oraz o sytuacji powiadomić policję.

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Obcy

    Zapraszam mundurowych na Lipiny tam co drugi naćpany

  • Kelner

    Co TO za debil przeżarty łeb

  • Porażka

    To by trzeba bylo 3/4 Swionow pozamykac ... to co sie dzieje ,to jakas masakra .....

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.