Wiadomości z Świętochłowic

70-lecie PZERI w Świętochłowicach

  • Dodano: 2023-11-02 12:30

Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Świętochłowicach obchodzi w tym roku 70-lecie istnienia! Z tej okazji zrzeszeni seniorzy wspólnie świętowali w gronie przyjaciół i sympatyków.

Okrągły jubileusz 

Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów ma swój oddział w Świętochłowicach od 1953 roku, co oznacza, że w tym roku obchodzi swoje 70-lecie! Z tej okazji członkowie świętochłowickiego PZERI zorganizowali jubileuszowe spotkanie, na które zostali zaproszeni znamienici goście. W wydarzeniu udział wziął m.in. prezydent miasta Daniel Beger, który pogratulował Prezesowi PZERI Ryszardowi Sobańskiemu wraz z zarządem dotychczasowych podjętych przez Związek działań na rzecz emerytów, rencistów i inwalidów.

PZERI

Celem działania Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów jest aktywizacja seniorów. Dzięki działalności kół i oddziałów terenowych, seniorzy z całej Polski mogą się socjalizować i wspólnie uczestniczyć w przeróżnych wydarzeniach. Na ten moment PZERI posiada ok. 2600 kół, oddziałów i klubów.

Komentarze (2)    dodaj »

  • Taka prawda

    W tej patoogicznej spółce klamców i olewaczy nic się nie zmieniło i nic się nie zmieni bo to przechowywalnia dla kolesi i wylęgarnia dobrze płatnych stołków. Mistrzowie kreatywnej księgowości i worek bez dna! Liczę na to że drugiej kadencji tego bajkopisarza już nie będzie i znajdzie się wreszcie ktoś kto z tą patologią zrobi porządek.

  • Janek

    A po co tam prezes MPGL Lemański? Droga do dalszej kariery? Nie lepiej by przypilnował formę, która zarządza? Domy się sypią, a on na niepotrzebne imprezki. Brger musi mieć takiego przydu..sa?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również