Wiadomości z Świętochłowic

7500 działek dilerskich, ponad 1,5 tys. tabletek ecstasy znaleziono u świętochłowiczanina!

 • Dodano: 2023-10-25 11:15

Świętochłowiccy kryminalni zatrzymali mieszkańca Świętochłowic, w którego mieszkaniu znaleźli znaczną ilość narkotyków. Stróże prawa przejęli ponad 7500 działek dilerskich różnych środków odurzających oraz ponad półtora tysiąca tabletek ecstasy. Mężczyzna usłyszał zarzuty, a za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

Kolejne narkotyki znalezione w Świętochłowicach

Kryminalni podczas realizacji jednej ze spraw dotarli do informacji, że jeden z mieszkańców Świętochłowic może posiadać w mieszkaniu dużą ilość narkotyków.

Policyjny nos kolejny raz nie zawiódł i stróże prawa podczas przeszukania mieszkania zabezpieczyli narkotyki, z których można było przygotować łącznie blisko 7500 porcji dilerskich oraz ponad półtora tysiąca tabletek ecstasy o czarnorynkowej łącznej wartości ponad 60 tysięcy złotych. Mężczyzna został zatrzymany, za swoje poczynania usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

Komentarze (5)    dodaj »

 • Face lifting

  Zajmijcie się w końcu knajpą na piaśnikach bo jak jest weekend to chodzą tam nadpobudliwi ludzie i zaczepiaja mieszkańców w tym dzieci.Ćpuny lgną tam drzwiami i oknami.

 • Stefan

  Tego niedojdę w brylach co się rozbija quadem po chropa?

 • krist

  dla przykładu surowo ukarać ciężkimi pracami np w kamieniołomach

 • Halinka

  Brawo Policja. Jeszcze tego przygłupawego kurdupla z Chropka co jeździ czarną rav4 zawińcie i ćpuny na Świonach nie będą miały co ćpać.

 • Mieszkaniec

  Gratuluję dobrej roboty

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również