Wiadomości z Świętochłowic

[AKTUALIZACJA] Policjanci ze Świętochłowic poszukują 12-letniego autystycznego Stevena

 • Dodano: 2019-07-26 10:30, aktualizacja: 2019-07-27 11:00

Policjanci ze Świętochłowic poszukują 12-letniego autystycznego Stevena, który w dniu 24 lipca br. wyszedł z domu i do chwili obecnej do niego nie powrócił.


Aktualizacja:

Policjanci odnaleźli 12-letniego autystycznego Stevena, który 24 lipca wyszedł z domu i jak się okazało na razie nie zamierzał wracać. Chłopak jest cały i zdrowy, jeszcze dzisiaj zostanie przekazany mamie. Steven przebywał w hostelu na terenie Bielska Białej, razem ze swoimi kompanami: 18-letnią dziewczyną i 16-latkiem z Zabrza. Kiedy policjanci odwiedzili ich kryjówkę, byli mocno zaskoczeni. Przypomnijmy, chłopiec ostatni raz był widziany 25 lipca na terenie Katowic na ul. Korfantego w towarzystwie starszych znajomych. Do odnalezienia doszło dzięki współpracy policjantów ze Świętochłowic, Bielska-Białej, Zabrza oraz wydziałów kryminalnego i cyberprzestępczości KWP w Katowicach.


Osoby mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu prosimy o kontakt z policją

Steven Pilarski ur. w 2007 r., wyszedł z domu w Świętochłowicach w dniu 24 lipca br. o godzinie 21.00 i dotychczas nie nawiązał kontaktu z najbliższymi, nie powrócił do miejsca zamieszkania. Osoby mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu prosimy o kontakt. Chłopiec ostatni raz widziany był w dniu 25 lipca br. na terenie Katowic ul. Korfantego w towarzystwie 18-letniej koleżanki i 16-letniego kolegi.

W chwili zaginięcia chłopiec był ubrany w krótkie, niebieskie spodenki, czarno-żółtą koszulkę oraz buty sportowe koloru czarnego, posiadał przy sobie plecak koloru niebieskiego firmy Adidas.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej osoby proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Świętochłowicach telefony: (32) 34 90 266, (32) 34 90 255 lub z najbliższą jednostką policji – 112.

Komentarze (8)    dodaj »

 • Dn

  Mam syna w podobnym wieku i nigdy w zyciu samego bym go z kolegami nie puscila do katowic badz gdzie indziej. Tyle sie dzieje tragedi a rodzice na zwracaja uwagi na to masakra

 • informator

  Zaginiony odnalazł się w hostelu w Bielsku Białej, razem z dwójką znajomych. Jest cały i zdrowy.

 • Ja

  Dokładnie zgadzam się z wcześniejszymi komentarzami.Rozumie wakacje 21 godz. jasno,ale o tej porze to się już dziecko pilnuje chyba że rodzice twierdzą ze 12 lat to już dorosły.

 • Asss

  Mam pytanie gdzie są rodzice ze 12 letnie dziecko chodzi o 21 po dworze

 • John

  Piją u kumpli

 • xxx

  szczera prowda

 • Zbulwersowana

  Dokładnie, na dodatek dziecko autystyczne....

 • Bsss

  I to po Katowicach.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również