Wiadomości z Świętochłowic

Amfetamina u mieszkańców Świętochłowic. Grożą im 3 lata więzienia!

  • Dodano: 2024-03-08 10:15

Wczoraj w godzinach popołudniowych świętochłowiccy mundurowi zatrzymali do kontroli osobowego Opla. Podczas czynności u kierowcy i pasażera policjanci ujawnili narkotyki. Dodatkowo kierowca był wyraźnie pobudzony, więc została mu pobrana krew do badań, która wykaże czy kierował pod ich wpływem. Mężczyznom grozi do 3 lat więzienia.

Świętochłowiccy policjanci zatrzymali mężczyzn z narkotykami

Wczoraj w godzinach popołudniowych na ulicy Kubiny policjanci świętochłowickiej komendy zauważyli podejrzanie jadącego osobowego Opla. Mundurowi postanowili zatrzymać samochód do kontroli i sprawdzić kierującego. Po zatrzymaniu 43-letni kierowca i 44-letni pasażer wydali się nienaturalnie pobudzeni. Jak się okazało, oboje posiadali przy sobie narkotyki. Badanie testerem wykazało, że jest to amfetamina. Mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków, za co grozi im do 3 lat więzienia.

43-letniemu mieszkańcowi Świętochłowic została pobrana krew, która po przebadaniu wykaże czy kierował pod wpływem środków odurzających. Jeżeli badanie potwierdzi przypuszczenia mundurowych, mężczyźnie grozi dodatkowo do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również