Wiadomości z Świętochłowic

Bezpłatne sprawdzanie świateł w Świętochłowickiej Stacji Diagnostycznej

  • Dodano: 2020-10-23 06:30, aktualizacja: 2020-10-23 06:37

Już dziś rusza V edycja ogólnopolskiej kampanii pod nazwą „Twoje światła-Nasze bezpieczeństwo”, która potrwa aż do 15 grudnia br. Kampania prowadzona jest we współpracy ze stacjami diagnostycznymi.

Już w najbliższą sobotę w Centrum Motoryzacyjnym „AUTO-BUD” przy ulicy Katowickiej 73 w Świętochłowicach kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzać i ustawiać światła w swoich pojazdach. Pamiętajmy, że oświetlenie ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Świętochłowiccy policjanci włączyli się w ogólnopolską kompanię profilaktyczną „Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo”.

To już V edycja tej akcji, która potrwa do 15 grudnia br. Jej celem jest zwrócenie uwagi uczestników ruchu na prawidłowe oświetlenie pojazdów, które ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo na drodze. Podczas działań w dniach 24 października oraz 7 i 21 listopada br., w godzinach od 08:00-12:00 w Centrum Motoryzacyjnym „AUTO-BUD”, przy ulicy Katowickiej 73 w Świętochłowicach, kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić światła w swoich pojazdach. W ramach prowadzonej kampanii świętochłowicka drogówka będzie zwracać szczególną uwagę na stan oświetlenia pojazdów poruszających się po drogach naszego miasta.

Bezpłatne sprawdzanie świateł w Świętochłowickiej Stacji Diagnostycznej

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.