Wiadomości z Świętochłowic

Bezpłatne szkolenia komputerowe dla mieszkańców Świętochłowic. Trwają zapisy

  • Dodano: 2019-01-14 09:45

Jesteś mieszkańcem Świętochłowic? Ukończyłeś 25 rok życia? Chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zakresie obsługi komputera i Internetu? Zapisz się już dziś na bezpłatne szkolenia prowadzone przez specjalistów! Trwają zapisy.

IT-y to potrafisz – rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców Świętochłowic

Miasto uzyskało dotację na realizację projektu  pn. „IT-y to potrafisz – rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców Świętochłowic”.

Zajęcia, które odbywać się będą w Młodzieżowym Domu Kultury (ul. Harcerska 1) poświęcone będą siedmiu zagadnieniom m.in. tworzeniu własnej strony, działaniom w sieciach społecznościowych czy rodzicom w Internecie. Poprowadzą je specjaliści w maksymalnie dwunastoosobowych grupach.  

Jak możesz zgłosić chęć udziału w szkoleniu?

Szczegółowych informacji na temat projektu udziela Wydział Funduszy Europejskich i Rozwoju Miasta (pok. nr 13) świętochłowickiego magistratu  – tel. 32 34-91-836, mail: obywatel-it@swietochlowice.pl

Zainteresowani mogą zgłaszać udział w zajęciach  elektronicznie, osobiście lub telefonicznie w godzinach pracy Urzędu.

Projekt, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Cyfrowa Polska realizowany jest w ramach regionalnego projektu „Obywatel.IT – program rozwoju kompetencji cyfrowych osób powyżej 25. roku życia zamieszkałych w województwie śląskim i opolskim”, którego operatorem jest Instytut Pracy i Edukacji z Gliwic.

Bezpłatne szkolenia komputerowe dla mieszkańców Świętochłowic. Trwają zapisy

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.