Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Brutalnie zaatakował taksówkarza. Świętochłowiczanin odpowie przed sądem

 • Dodano: 2018-12-06 09:15

Dzielnicowy z Lipin mł.asp. Rafał Gabryś wspólnie z policjantami z Wydziału Kryminalnego ustalili i zatrzymali 22-letniego mieszkańca Świętochłowic. Młody mężczyzna napadł na taksówkarza. Świętochłowiczaninowi grozi teraz 5 lat więzienia.

Zatrzymanie 22 letniego mężczyzny, który brutalnie zaatakował taksówkarza, to wynik współpracy pomiędzy dzielnicowym z Lipin, a kryminalnymi ze świętochłowickiej komendy. Pod koniec listopada taksówkarz jednej z firm działających na terenie miasta otrzymał zlecenie przetransportowania 22-letniego mężczyzny z ul. Chorzowskiej w Świętochłowicach. Po przybyciu pod wskazany przez dyspozytora adres 22- letni klient zażądał od taksówkarza aby ten pojechał kupić mu alkohol, gdy taksówkarz odmówił młody mężczyzna bez zastanowienia zaczął go bić pięścią po twarzy. Zdesperowany taksówkarz chciał wezwać pomoc za pomocą telefonu komórkowego, jednakże napastnik widząc to zabrał pokrzywdzonemu telefon i wyrzucił go z samochodu, nie przestając uderzać pokrzywdzonego. Gdy 60-letni taksówkarz schylił się po telefon agresor kopnął go w głowę. Kierowca po dłuższej szamotaninie uciekł, udał się bezpośrednio do świętochłowickiej komendy gdzie poinformował dyżurnego o napaści. Informacja natychmiast trafiła do dzielnicowego z Lipin gdzie doszło do całego zdarzenia. Policjant szybko wytypował sprawcę napaści, a następnie wspólnie z policjantami z Wydziału Kryminalnego zatrzymali agresora. 22-latek odpowie teraz przed sądem za uszkodzenie ciała. Grozi mu nawet 5 lat więzienia.

Komentarze (6)    dodaj komentarz »

 • Lukas

  Witam, jak dla mnie powinien iść siedzieć tak jak Ci co kilka lat temu przekopali mężczyznę, który w wyniku obrażeń zmarł !!!! Możliwe że gdyby nie udało się ucięć Taksówkarzowi doszło by na Lipinach do kolejnej tragedii. Co do policji której nie Trawie hmmm ... Brawo dla Tego Dzielnicowego, który również kilka miesięcy temu podczas pożaru z mieszkania na ulicy Barlickiego wyciągną mojego sąsiada .... Brawo TY

 • Tulkas

  A tak na marginesie , co sądzie o poziomie bezpieczeństwa w naszym mieście.Wszyscy dobrze wiemy jak to wygląda w praktyce,a jeśli ktoś niewie to lepiej niech bezpiecznie siedzi w domu.Ja i moja rodzina mieliśmy już nieprzyjemny incydent,zakończony szpitalem.

 • Swój

  5 lat...Ale ciężkich robót w kamieniolomie ...

 • Gregor

  Jakie więzienie !?!? Tam tylko wypocznie za nasze pieniądze. Wzorując się na ruskich stworzyć extra więzienie gdzie trzeba zapie....ać żeby coś dostać do jedzenia.

 • Pytajnik

  Moim zdaniem za takie coś powinno być dożywocie albo kara śmierci po co nam tacy na tym świecie?

 • Miejscowy

  Zadna wiezienie oni tam majom lepi niz chorzy w szpitalu z naszych podatkow darmozjadow utrzymywac odrazu utylizacja takiego debila

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.