Wiadomości z Świętochłowic

Centrum Wsparcia MŚP

  • Dodano: 2020-10-16 06:45, aktualizacja: 2020-10-16 06:58

W ramach współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego oraz Prezydentem Miasta Katowice, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach uruchomiła infolinię w ramach punktu doradztwa kryzysowego, dostępną pod numerem 324 324 224. 

Przedsiębiorcy, których firmy zostały zarejestrowane na terenie województwa Śląskiego, mogą uzyskać bezpłatne konsultacje eksperckie z obszarów: finansowego, marketingowego, kadrowego, podatkowo-księgowego oraz prawnego.

Zgłoszenia do Centrum Wsparcia MŚP można przesyłać również poprzez formularz na stronie internetowej www.centrumwsparciamsp.pl

Infolinia Punktu Doradztwa Kryzysowego w ramach Centrum Wsparcia MŚP 324 324 224 jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

Centrum Wsparcia MŚP to projekt, którego inicjatorem jest Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach. W porozumieniu z Marszałkiem Województwa Śląskiego, Województwo Śląskie dofinansuje RIG i w ramach IV filaru Śląskiego Pakietu dla Gospodarki zapewni bezpłatnie pakiety kompleksowego doradztwa kryzysowego dla 250 firm. Podstawowym wymogiem otrzymania wsparcia jest prowadzenie działalności gospodarczej na terenie województwa śląskiego. Jest to kolejna forma wsparcia dla przedsiębiorców w okresie pandemii koronawirusa.

Centrum Wsparcia MŚP

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również