Wiadomości z Świętochłowic

"Chroń dziecko przed hejtem" - spot profilaktyczny

  • Dodano: 2022-02-11 06:15, aktualizacja: 2022-02-11 06:18

Czym jest hejt i mowa nienawiści ? Czy wiesz jak reagować, gdy Twoje dziecko spotka się z agresją w Internecie, szkole czy na ulicy? Zapraszamy do obejrzenia animowanego spotu profilaktycznego, którego celem jest zapobieganie hejtowi wśród dzieci i młodzieży.

Czym jest hejt i mowa nienawiści? Czy wiesz jak reagować, gdy Twoje dziecko spotka się z agresją w Internecie, szkole czy na ulicy? Czy wiesz, że bardzo łatwo można stać się ofiarą, jak również sprawcą hejtu? Co zrobisz, gdy sprawcą okaże się Twoje dziecko? Każdego z nas może dotknąć wrogość ze strony innych osób, pozornie anonimowych w Internecie oraz agresywne i negatywne komentarze z ich strony. Czy wiesz jak się wtedy zachować, gdzie szukać wsparcia i jak go udzielić ofiarom hejtu? W poszukaniu odpowiedzi na te pytania pomoże poniższy spot.

W związku z realizacją programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej imienia Władysława Stasiaka na lata 2018-2020, na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, przygotowano spot profilaktyczny związany z zapobieganiem hejtowi wśród dzieci i młodzieży. Jest on skierowany głównie do rodziców. Zapraszamy do jego obejrzenia.

Zapraszamy do obejrzenia spotu:

ZOBACZ SPOT

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również