Wiadomości z Świętochłowic

#CyfrowyŚlązak - wygraj warsztaty fotograficzne z prof. Witoldem Jacykowem

  • Dodano: 2021-10-07 05:15, aktualizacja: 2021-10-07 05:32

Jaka jest wizja przyszłości i jak wygląda rozwój cyfrowy Śląska? Jak możemy dbać o nasze dane, szanować wartości i dzielić się wiarygodną informacją w Internecie? Czy każdy z nas ma wystarczający dostęp i umiejętności, aby w pełni korzystać z najnowszych osiągnieć technologicznych? Jak przejawia się wykluczenie cyfrowe? Już dziś weź udział w pierwszym konkursie EUROPE DIRECT Śląskie na Instagramie.

Do wygrania warsztaty fotograficzne z prof. Witoldem Jacykowem. Ponadto, 12 najlepszych zdjęć, które trafi do kalendarza na 2022 r., który będzie można oglądać w Śląskiej Ambasadzie na Nikiszowcu!

Jak?

Opublikuj zdjęcie, które obrazuje odpowiedź na jedno z konkursowych zagadnień.

Jaka jest wizja przyszłości i jak wygląda rozwój cyfrowy Śląska?

Jak możemy dbać o nasze dane, szanować wartości i dzielić się wiarygodną informacją w Internecie?

Czy każdy z nas ma wystarczający dostęp i umiejętności, aby w pełni korzystać z najnowszych osiągnieć technologicznych?

Jak przejawia się wykluczenie cyfrowe w regionie?

Oznacz #cyfrowySlazak, @europedirect_slaskie

Wygraj dedykowane warsztaty fotograficzne z prof. Witoldem Jacyków, profesorem sztuk filmowych, prowadzącym Pracownię Fotografii Instytutu Sztuki Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie.

Celem wzięcia udziału w Konkursie Uczestnik wykona zadanie konkursowe polegające na zamieszczeniu w serwisie Instagram na swoim publicznym koncie postu wraz z fotografią nawiązujących w tematyce do unijnej strategii „ Europa na miarę ery cyfrowej” i obrazującego odpowiedź na jedno z następujących pytań:

Kiedy?

Zdjęcie można umieszczać na Instagramie do 15 października 2021 r.

Dlaczego warto?

Komisja konkursowa wyłoni 12 autorów, których prace zostaną umieszczone w specjalnej edycji kalendarza EUROPE DIRECT Śląskie oraz zostaną zaprezentowane w trakcie wystawy w Śląskiej Ambasadzie na Nikiszowcu.

Autorzy trzech najlepszych zdjęć wezmą udział w dedykowanych warsztatach fotograficznych z prof. Witoldem Jacykowem, profesorem sztuk filmowych, prowadzącym Pracownię Fotografii Instytutu Sztuki Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie.

Więcej informacji na stronie: https://rig.katowice.pl/cyfrowyslazak-wygraj-warsztaty-fotograficzne-z-prof-witoldem-jacykowem/

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również