Wiadomości z Świętochłowic

Czy doszło do potrącenia chłopca na skrzyżowaniu ul. Bytomskiej i Ślęzan?

  • Dodano: 2022-08-01 11:45

Wczoraj wieczorem w mediach społecznościowych pojawiły się informacje o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ulic Bytomskiej i Ślęzan w Świętochłowicach. Według plotek, miało tam dojść do potrącenia chłopca jadącego na hulajnodze przez samochód osobowy. O to, co tak naprawdę się wydarzyło, zapytaliśmy w świętochłowickiej komendzie.

Wieczorne zdarzenie na skrzyżowaniu ul. Bytomskiej i Ślęzan

Jak udało nam się dowiedzieć, w godzinach wieczornych w niedzielę 31 lipca na skrzyżowaniu ulic Bytomskiej i Ślęzan nie doszło do potrącenia chłopca jadącego na hulajnodze. Miało tam jednak miejsce inne zdarzenie z udziałem hulajnogi.

– Nie potwierdzam, żeby było jakieś zdarzenie drogowe jeżeli chodzi o potrącenie. Owszem, miało miejsce około godziny 20:25 zdarzenie, jednak był to nietrzeźwy pełnoletni mężczyzna, który przewrócił się na hulajnodze i doznał urazu łuku brwiowego – poinformowała p.o. mł. asp. Anna Hryniak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach.

Mężczyzna został już ukarany mandatem karnym.
 

Komentarze (2)    dodaj »

  • Lyjo Szlauch

    Te hulajnogo to wielkie dziadostwo.Mlodzież porusza sie na drogach jak święte krowy nie patrzy na znaki(bo ich chyba nie zna)jeździ po środku ulicy i nie uważa na auta i przechodniów!I co się tu dziwić o wypadek będzie ich więcej jak nie zakarze się tym osłom poruszania po ulicach!!!

  • Marcin Brchrt

    To nie jest wina hulajnogi, tylko człowieka, który ja prowadzi. PS nie pojazd jest winny tylko kierowca!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również